Skocz do zawartości

Comfort Care - opinie


 Udostępnij

Oceń agencję  

  1. 1. Jaki był czas oczekiwania na ofertę?

    • Bardzo szybki
    • Przeciętny
    • Długi
  2. 2. Czy umowa dotarła w ustalonym czasie?

    • Tak
    • Nie
  3. 3. Czy była możliwość zapoznania się z Fragebogen (aktualnym opisem stanu zdrowia podopiecznego) przed wyjazdem?

    • Tak
    • Nie, odmówiono mi
    • Nie pytałam/em
  4. 4. Czy udostępniono kontakt do zmienniczki lub rodziny podopiecznego?

    • Tak
    • Nie, odmówiono mi
    • Nie, to było nowe zlecenie
    • Nie pytałam/łem
  5. 5. Czy stan zdrowia podopiecznego był zgodny z rzeczywistością?

    • Tak
    • Nie
  6. 6. Czy przedstawione warunki mieszkaniowe były zgodne z rzeczywistością?

    • Tak
    • Nie
  7. 7. Czy przedstawione obowiązki były zgodne z rzeczywistością?

    • Tak
    • Nie
  8. 8. Czy informacje o dostępie lub braku dostępu do telefonu lub/i internetu były zgodne z rzeczywistością?

    • Tak
    • Nie
  9. 9. Czy ustalony czas pracy był zgodny z rzeczywistością?

    • Tak
    • Nie
  10. 10. Czy ustalony czas wolny był zgodny z rzeczywistością?

    • Tak
    • Nie
  11. 11. Czy firma kontaktowała się z Tobą bez powodu w czasie wyjazdu?

    • Tak
    • Nie
  12. 12. Czy firma bezzwłocznie odpowiadała na Twoje telefony, smsy lub e-maile?

    • Tak
    • Nie
    • Nie było takiej potrzeby
  13. 13. Czy firma reagowała na przekazywane jej uwagi i sugestie w czasie wyjazdu (np. nadmiar obowiązków, problemy z podopiecznym lub jego rodziną, zmiana stanu zdrowia podopiecznego, nadgodziny, wstawanie nocne)?

    • Tak
    • Nie
    • Nie było takiej potrzeby
  14. 14. Czy na miejscu można było liczyć na pomoc koordynatora?

    • Tak
    • Nie
  15. 15. Czy pieniądze były wypłacane w ustalonym terminie?

    • Tak
    • Nie
  16. 16. Czy przekazana kwota wynagrodzenia zgadzała się z ustaleniami?

    • Tak
    • Nie
  17. 17. Czy pozostałe świadczenia (w zależności od umowy - premie, US, ZUS, inne) zostały uregulowane zgodnie z ustaleniami?

    • Tak
    • Nie
  18. 18. Czy firma wywiązała się ze wszystkich innych ustaleń i obietnic?

    • Tak
    • Nie
  19. 19. Czy wyjechał(a)byś za pośrednictwem tej firmy jeszcze raz?

    • Tak
    • Nie


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Comfort Care. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Opiekunów pytania! By zapisać swoje odpowiedzi musisz wypełnić jako zalogowany Użytkownik całą ankietę (wszystkie pytania).

Szukasz tylko opinii? Sprawdź jak na pytania ankiety odpowiadali inni (wyświetl wyniki tuż pod ankietą). Możesz też sprawdź, które miejsce zajmuje interesująca Cię agencja w rankingu agencji opartym wyłącznie na ostatnich opiniach opiekunów: https://opiekunkaradzi.pl/ranking-firm/1/ 

Dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus, witam serdecznie wszystkie opiekunki i opiekunów.

otrzymałem propozycję pracy jako opiekun z agencji Comfort Care z Krakowa, czy może ktoś z Was pracuje lub pracował z tą agencją?, nie mam wiedzy jak i też żadnych informacji o tej agencji pracy, brak też jest opinii w necie, dlatego zwracam się do Was koleżanki i koledzy z gorącą prośbą o sprawdzone info o tej agencji pracy, może ktoś coś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dołączam się do prośby. Otrzymałam od nich propozycje za naprawdę dobrą kasę, niestety, przyjęłam wcześniej inne zlecenie od innej agencji. Szukałam info o Comfort Care, z dopiskiem Group to agencja opiekuńcza zarejestrowana w Nowej Zelandii, wg Facebook. Polska firma jest w KRSie od 2015 roku, wpisany w CEgig ma różny zakres działalności, min usługi opiekuńcze. Na facebook'u jest tylko prywatny profil wlasciciela. Myślę, że po prostu pośrednictwem zajmują się od niedawna, ale to dziwne, że nawet nie mają strony www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie intetesuje Nie przyjęłam, bo się już zobowiązałam gdzie indziej, za mniej oczywiście. Ale ten brak informacji o agencji nie wzbudza zaufania. Język mam biegły, mgr germanistyki w Polsce i rok na uczelni w Niemczech, od 20 lat pracuję w dydaktyce (nie w szkole), 2 razy byłam w Niemczech w opiece, więc tu doświadczenie niewielkie. Comfort Care ma stawki w okolicy 1700-1800 euro w swoich ogłoszeniach, aż dziwne, że nie ma o nich nigdzie żadnej opinii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

Kurde niech ktoś z nimi jedzie to i ja pojadę za taką kasę. Prz moich referencjach i B. dobrym języku to może 2 wychacze z przodu. A potem będę Was kobitki wciągać za sobą 

Znalazłam ich bez problemu w necie i mają swoją stronę.

Myślę że post forumowiczki to reklama tej agencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać linka do ich strony? Ja wchodziłam tam tydzień temu w środę, strona była pusta. Jeśli mnie miałaś na myśli z tą reklamą, to się mylisz, po ich propozycji szukałam o nich informacji, ale znalazłam tylko to, co opisałam. Dziwi mnie, że przy takich stawkach nikt ich nie zna to podejrzane jakieś. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mama4 napisał:

A możesz podać linka do ich strony? Ja wchodziłam tam tydzień temu w środę, strona była pusta. Jeśli mnie miałaś na myśli z tą reklamą, to się mylisz, po ich propozycji szukałam o nich informacji, ale znalazłam tylko to, co opisałam. Dziwi mnie, że przy takich stawkach nikt ich nie zna to podejrzane jakieś. 

Screenshot_20200618-214004.thumb.png.998871d5b002e10b729ce15c3a50a3a4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
O 18.06.2020 at 12:50, jarek68e napisał:

serwus, witam serdecznie wszystkie opiekunki i opiekunów.

otrzymałem propozycję pracy jako opiekun z agencji Comfort Care z Krakowa, czy może ktoś z Was pracuje lub pracował z tą agencją?, nie mam wiedzy jak i też żadnych informacji o tej agencji pracy, brak też jest opinii w necie, dlatego zwracam się do Was koleżanki i koledzy z gorącą prośbą o sprawdzone info o tej agencji pracy, może ktoś coś wie ?

Byłam na zleceniu z tej firmy 3 lata temu - wszystko było w porządku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam bylam na zleceniu pierwszy raz z tej firmy i naprawde moge polecic.wszystko sie zgadzalo zopisem co do stanu podopiecznej .bylo to nowe zlecenie caly czas mialam dobry kontakt z firma i wynagrodzenie rowniez bylo jak w umowie.Po powrocie ubezpieczenie aktualne wiec czego chciec wiecej.w porownaniu z innymi firmami naprawde jestem zadowolona

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Gość Franceska

Ja też bardzo chętnie sie dowiem o tej firmie! W 2018 pracowałam z comfort care z Krakowa i było ok. Mała firma prywatna, bez pięciu umów beż kilku przelewów beż krecenia matania, ale potem niby się wszystko rypło bo wielka firma ich pochłonęła a nas opiekunki wciągnęli pod siebie. Niby na tych samych warunkach. Oczywiscie z czasem się zaczęło, kilka umów, dwadziescia fikcyjnych koordynatorów..  piec działów do każdej sprawy inna pani, dodzwonić się nie idzie a telefon to oplaty jak na infolinii. Nie wiadomo kto z kim gada, słyszałam że wyplata dzielona w procentach na 3 miesiące wypłacana. Nie mówię tu o comfort care bo rzekomo została pochłonięta wlasnie przez Aterime, tylko ciekawe że firma comfort znow działa i też jest z Krakowa!? Na to wygląda że te wszystkie firmy głupków strugaja i wciagaja opiekunki a potem zostają podstępem do Wielkiej agencji dopakowane. Mam dosc zakłamania w tej branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...