Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Nauen (45 km od Berlina)
Data wjazdu: 11-06-2020
Wynagrodzenie: 1500 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Miejsce:

Nauen (45 km od Berlina)

Data wyjazdu:

2020-06-11

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1500 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Podopieczną jest 88-letnia samotnie mieszkająca seniorka (158 cm, 64 kg). Kobieta jest od dziecka niepełnosprawna ( musi nosić buty ortopedyczne). Obecnie jest po 4 wylewach oraz złamaniu kości szyjki udowej 4 lata temu.

Opis oferty:

Jest osłabiona ze względu na wiek, cierpi na niewydolność nerek, nadciśnienie, niewydolność serca, cukrzycę. Codziennie przychodzi Pflegedienst, która podaje insulinę. Kobieta porusza się na wózku inwalidzkim (nie wymaga transferu, jedynie wsparcia- może sama stać). Potrzebuje głównie wsparcia w higienie, toalecie, przebieraniu się. Zdarza jej się sporadycznie wstać w nocy, max. 2 razy. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest osobny w pełni umeblowany pokój, oddzielna łazienka, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1500 € netto/ miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...