Skocz do zawartości

12.06. bardzo dobre zastępstwo do pani z demencją ze sprawnym mężem 2 pokoje dla opiekunki/super dom 1650 euro 38110 Braunschweig

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

12.06. bardzo dobre zastępstwo do pani z demencją ze sprawnym mężem 2 pokoje dla opiekunki/super dom 1650 euro 38110 Braunschweig

Miejscowość: 38110 Braunschweig
Wynagrodzenie: 1650 euro
Termin: 12.06. na 4 tyg.

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 12.06.
Stawka: 1650 euro (j. niemiecki- dobry)
Miejscowość: 38110 Braunschweig

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością niemieckiego do pani z demencją + mąż. Można palić papierosy na zewnątrz.
Do opieki:
- seniorka (87 lat, ok. 174 cm, ok. 43 kg, PG 3), mająca trudności w chodzeniu- rolator. Pani cierpi na zaawansowane stadium demencji (problemy z orientacją), osteoporozę i zaburzenia rytmu serca. U seniorki występują lekkie problemy mową i ze słuchem-nosi aparat słuchowy. Pani wymaga kompleksowej pomocy przy myciu/pielęgnacji ciała, pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu, przy wchodzeniu po schodach ,przy wstawaniu (podać dłoń i poddźwignąć) i ewentualnie wsparcia przy wyjściach do toalety. Seniorka bardzo schudła więc musi być stale motywowana do przyjmowania posiłków.

Pani miała zawód medyczny. Lubiła aktywności artystyczne typu malowanie, rysowanie. Seniorka jest bardzo miłą i wdzięczną za pomoc osobą.
- senior (91 lat, ok. 178 cm, ok. 85 kg, PG 2) o lasce. Pan cierpi na zwyrodnienie plamki żółtej, zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, artrozę, syndrom niespokojnych nóg. Pan ma też lekkie problemy ze wzrokiem i słuchem. W większości czynności senior jest jeszcze samodzielny tj. nie wymaga opieki pielęgnacyjnej.
Podopieczny dawniej był lekarzem. Bardzo lubi czytać. Jest bardzo miły i uprzejmy.

Zadania opiekunki

Wsparcie seniorów w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, zakupy, ewentualnie drobne prace ogrodowe ale nie jest to czynność obowiązkowa). Ponadto wspólne spędzanie czasu, spacery.
Państwo korzystają z usług ogrodnika.

Warunki mieszkaniowe

Państwo mieszkają w bardzo eleganckim domu jednorodzinnym (ok. 200 mkw) z tarasem i ogrodem. Dla opiekunki 1-2 pokoje, własna łazienka, TV, internet
Sklepy dostępne rowerem (15 min.), taxi (5 min.), pieszo (45 min.)
Syn seniorów jest neurologiem w Braunschweig. Syn zajmie się cięższymi zakupami (napoje, woda itd.)

Wymagania

Dobra znajomość języka.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...