Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

29.06.opiekunka z prawem jazdy do pana na rolatorze 1600 euro 96317 Kronach

Miejscowość: 96317 Kronach
Wynagrodzenie: 1600 euro
Termin: 29.06. na 2 miesiące

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 29.06. na 2 miesiące
Stawka 1600 euro
96317 Kronach
Poszukujemy opiekunki z dobrym językiem , niepalącej, mile widziane prawo jazdy ( Ford z manualna skrzynią biegów)

D opieki senior, cierpiący na osteoporozę, cukrzycę, po wylewie, poruszający się na rolatorze. Pan również cierpi na nietrzymanie moczu , potrzebuje wsparcia w myciu, nie ma nocek.

Seniorka 82 lata, 159 cm,70 kg, cierpiąca na Parkinsona, poruszająca się o rolatorze. Pani ma nietrzymanie moczu , potrzebuje wsparcia w myciu, nie ma nocek.
Seniorka od dłuższego czasu jest w szpitalu, w przypadku jej wyjścia stawka wynosi 1700 euro.

Zadania opiekunki


Zadaniem opiekunki jest: sprzątanie ,zakupy, , gotowanie , spacery , wizyty lekarskie ( w przypadku posiadania prawo jazdy) . Codzienna przerwa od godz. 14:00-16:00 plus 2 wolne popołudnia w tygodniu. Nie ma nocek.

Warunki mieszkaniowe


Państwo mieszkają w domu w mieście ,dla opiekunki pokój z własną łazienką i z internetem. .Wszystkie sklepy max. 5 minut na piechotę . Syn mieszka w tym samym mieście.

Wymagania

Dobra znajomość języka.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...