Skocz do zawartości

10.06. opiekunka z komunikatywnym językiem do pani po udarze 1500 euro 27239 Twistringen bei Bremen

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

10.06. opiekunka z komunikatywnym językiem do pani po udarze 1500 euro 27239 Twistringen bei Bremen

Miejscowość: 27239 Twistringen bei Bremen
Wynagrodzenie: 1500 euro
Termin: 10.06. na 2 miesiące

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: możliwy od zaraz
Stawka: 1500 euro (mittel)
Miejscowość: 27239 Twistringen bei Bremen

Szukamy opiekunki z komunikatywnym niemieckim do miłej seniorki. Może być osoba paląca lub niemająca nic przeciwko temu- w domu pali się papierosy.

Do opieki:

- seniorka (85 lat, ok. 65 kg, 168 cm, PG4), mająca trudności w chodzeniu- porusza się przy pomocy rolatora. Pani jest po udarze (2019), cierpi na początkowe stadium demencji (sporadyczne problemy z orientacją), cukrzycę (przyjmuje insulinę), przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (nie jest bardzo zauważalne, nie potrzebuje aparatu tlenowego), artrozę i alergie. Pani ma też problemy z inkontynencją (nosi wkładki na wypadek gdyby nie zdążyła do toalety, daje znać kiedy potrzebuje wyjść do toalety). Znaczne problemy ze wzrokiem (lewe oko) oraz ze słuchem (lewe ucho) dlatego nosi okulary i aparat słuchowy. Seniorka potrzebuje poinstruowania przy myciu/pielęgnacji ciała, pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu, przy wyjściach do toalety, transfer sama, ale z obawy przed upadkiem należy nadzorować.

Wstawanie nocne: 1-2 x w ciągu nocy (z reguły nie wstaje w nocy)

Na wyposażeniu jest wózek, laska, krzesło toaletowe, krzesło prysznicowe, łóżko pielęgnacyjne- w przygotowaniu

Seniorka jest trochę niecierpliwa, zazwyczaj próbuje najpierw wszystko zrobić sama, czasami bywa z siebie niezadowolona, niekiedy wzburzona. Dawniej kucharka, stąd tez interesuje się gotowaniem ale także ogrodem, lubi spacery.

Córka seniorki ma pokój piętro niżej, ale jest czynna zawodowo więc nie zawsze tam jest np. tydzień w domu, a innym razem tydzień jej nie ma. Syn z kolei ma własne mieszkanie piętro wyżej, wykonuje prace zmianową więc czasami nie ma go w ciągu dnia a czasami w nocy.

Opiekunka ma opiekować się tylko seniorką. Czasami może się jednak zdarzyć, że dzieci będą chciały spożyć posiłek z seniorką wówczas przygotowuje go albo opiekunka albo córka dla wszystkich. Rodzina lubi zupy i dania jednogarnkowe, mile widziane dania kuchni polskiej

Zadania opiekunki

Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, pielęgnacja roślin pokojowych, sporadyczna opieka nad zwierzętami, ewentualnie drobne prace ogrodowe- nieobowiązkowo). Dodatkowo wspólne spędzanie czasu, spacery (ewentualnie też z psem), granie w gry. W domu jest kot i pies.

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka w domu jednorodzinnym z tarasem i ogrodem w mieście. Dla opiekunki pokój (standard), dostęp do internetu
Sklepy dostępne ok. 20 minut drogi pieszo. Do takich sklepów jak Aldi, Combi, Rewe i Rossmann można spokojnie dojechać rowerem

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...