Skocz do zawartości

30.06. dobre zastępstwo opiekun z dobrym językiem do seniora z kotem 1500 euro 96465 Neustadt bei Coburg

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

30.06. dobre zastępstwo opiekun z dobrym językiem do seniora z kotem 1500 euro 96465 Neustadt bei Coburg

Miejscowość: 96465 Neustadt bei Coburg
Wynagrodzenie: 1500 euro
Termin: 1500 euro

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 30.06.
Stawka: 1500 euro
Miejscowość: 96465 Neustadt bei Coburg

Poszukujemy opiekunki/opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy (manual). Osoba zainteresowana może być osobą palącą (palenie na zewnątrz)

Do opieki:
Pan 89 lat, 96 kg, 168 cm, poruszający się o rolatorze. Mężczyzna cierpi na demencję, oraz cukrzycę. Mężczyzna nie ma problemu z nietrzymaniem moczu/kału- dla pewności nosi wkładki. 89-latek ma problemy z orientacją. Pan potrzebuje wsparcia, ubieraniu/rozbieraniu, wyjściach do toalety w myciu, ubieraniu/rozbieraniu. Nie ma wstawania w nocy.
W domu znajduje się również syn seniora wraz z małżonką oraz wnuczka- nie wymagają opieki.

Zadania opiekunki

Zadaniem opiekunki/opiekuna jest wsparcie podopiecznego w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy). Poza tym spacery, dotrzymywanie towarzystwa seniorowi, towarzyszenie w wyjściach poza domem. Opiekun/opiekunka powinna również 2x w tygodniu zawozić seniora do Tagespflege.
2-3x dziennie przychodzi Pflegedienst ,aby podać insulinę/zmierzyć poziom cukru we krwi.
W domu znajduje się również kot.

Warunki mieszkaniowe

Państwo mieszkają w domu wielorodzinnym (100mkw) ,dla opiekunki własny pokój (łóżko, szafka, stół), własna łazienka, Internet, TV.
Do sklepu dłużej niż godzina drogi pieszo. Do dyspozycji samochód osobowy z manualną skrzynią biegów.
Przerwy dla opiekunki: 2h dziennie + 2 wolne popołudnia/ 1 cały dzień w weekend (po uzgodnieniu), 2x w tygodniu cały dzień (8.00-16.00)- kiedy senior jest w Tagespflege.

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy- warunek konieczny, osoba paląca. Mile widziane dobre referencje.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...