Skocz do zawartości

13.06. NOWA OFERTA do seniorki na rolatorze opiekunka z dobrym językiem 1500 euro 49324 Melle bei Bielefeld

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

13.06. NOWA OFERTA do seniorki na rolatorze opiekunka z dobrym językiem 1500 euro 49324 Melle bei Bielefeld

Miejscowość: 49324 Melle bei Bielefeld
Wynagrodzenie: 1500 euro
Termin: 13.06. na 2 miesiące

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 13.06
Stawka: 1500 euro (gut)/ 1550 euro (sehr gut)
Miejscowość: 49324 Melle bei Bielefeld

Opiekunka z dobrym lub bardzo dobry niemieckim do pani na rolatore po złamaniu ręki. Osoba niepaląca

Do opieki:

- seniorka (89 lat, 165 cm, 62 kg, PG 2), mająca trudności w chodzeniu- rolator. Około 40 lat temu seniorka zmagała się z rakiem. Seniorka ma też problemy z sercem, cierpi na depresję, osteoporozę i artrozę. U pani występują lekkie problemy ze wzrokiem i słuchem (nosi okulary i aparat słuchowy). Seniorka ma też problemy z nietrzymaniem moczu (Inkontinenzversorgung). Potrzebuje pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu, myciu/pielęgnacji ciała, wyjściach do toalety, wsparcia przy wchodzeniu po schodach i pomocy przy wstawaniu (podać dłoń i podźwignąć)

Seniorka ma sporadyczne problemy z orientacją czasie i przestrzeni oraz sporadyczne problemy ze świadomością/pamięcią.

Wstawanie nocne: 1-2x w ciągu nocy (do toalety)

Pflegedienst do leków.

Seniorka pod koniec kwietnia bieżącego roku doznała złamania górnej części ramienia. Seniorka miewa zawroty głowy, tendencja upadkowa oraz lęk przed upadkiem.

Kobieta jest miłą, wesołą, empatyczną, trochę strachliwą osobą- czasami bywa zdenerwowana. Pani potrzebuje uwagi. Dawniej była nauczycielką. Pani jest miłośniczką natury i pięknych rzeczy, lubi dobre jedzenie, mode i zakupy oraz spacery.

Zadania opiekunki

Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, zakupy, pielęgnacja roślin pokojowych). Dodatkowo wspólne spędzanie czasu, spacery, wycieczki.
W razie potrzeby przychodzi pomoc domowa.

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka w mieszkaniu (100 mkw) z balkonem w pobliżu centrum miasta. Dla opiekunki własny pokój (standard), dostęp do internetu
Sklepy dostępne pieszo (10 min.) lub rowerem (5-10 min.). Auto może zostać przygotowanie jeśli opiekunka miałaby prawo jazdy
Przerwa codzienna 2h (może zostać sama) + 2x ½ dnia w tygodniu (opiekę przejmie pomoc domowa lub córka)

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...