Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do Pani w Alsenz od 15.06, stawka 1400 euro

Wynagrodzenie: 1400 euro netto / mc
Miejscowość: Alsenz
Czas pobytu: od 15.06.2020

form.png

 

Informacje o zleceniu

Stan zdrowia: Do opieki jest pani Elisabeth mieszkająca z mężem, panem Hansem. Pani porusza się sama o lasce, przesiada się również na wózek inwalidzki, gdy jest zmęczona. Nie potrzebuje transferu, sama sobie radzi przy poruszaniu oraz wstawaniu i siadaniu. Jej stan umysłowy jest lekko zdezorientowany, pani gubi się w czasie i miejscach, miewa też problemy z pamięcią. Zdarza się, że zapomina wołać do toalety, dlatego nosi pieluchy. Nie ma problemów z komunikacją, nosi okulary. Pani przesypia noce, jest osobą spokojną i komunikatywną. W przeszłości była kasjerką, lubi spędzać czas w ogrodzie oraz grać w gry. Mąż podopiecznej, pan Hans jest całkowicie samodzielny i nie potrzebuje wsparcia ze strony opiekunki. Sam się porusza i sam organizuje sobie czas. Jeździ na dializy, ponieważ ma problemy z nerkami, ale to też robi sam. Pan w przeszłości pracował w siłach zbrojnych, jest osobą bardzo komunikatywną. Interesuje się gotowaniem oraz przyrodą. Chętnie czyta książki i ogląda telewizję

Obowiązki

Obowiązki opiekuna: Pomoc podopiecznej w myci i pielęgnacji ciała (prysznic 1x dziennie), przewijanie podopiecznej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu się, pomoc w czynnościach dnia codziennego, motywowanie podopiecznej do poruszania się, gotowanie, sprzątanie, pranie i prasowanie, prowadzenie rozmów, granie w gry.

Wymagania

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Kontakt

Biuro Gdynia:
Generała Józefa Hallera 19/2
81-413 Gdynia

Biuro Poznań:
Piekary 19/402
61-823 Poznań

Tel. (58) 728 29 49
Www: https://www.perfekton.pl/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...