Skocz do zawartości

08.06. bardzo dobre zastępstwo dla opiekuna lub opiekunki z prawem jazdy do pana na rolatorze bez nocek 1500 euro 26603 Aurich

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

08.06. bardzo dobre zastępstwo dla opiekuna lub opiekunki z prawem jazdy do pana na rolatorze bez nocek 1500 euro 26603 Aurich

Miejscowość: 26603 Aurich ( miasto 190 tys. mieszkańców)
Wynagrodzenie: 1500 euro
Termin: 08.06. na min. 6 tyg.

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 08.06
Stawka: 1500 euro (j. niemiecki dobry i prawo jazdy)
Miejscowość: 26603 Aurich ( miasto 190 tys. mieszkańców)

Poszukujemy opiekunki z j. niemieckim dobrym i prawem jazdy (Nissan manualna skrzynia biegów). Osoba zainteresowana może palić papierosy.
Do opieki:
-pan, 91 lat, 80 kg, 176 cm, PG 3, mający trudności w chodzeniu- rolator/ wózek (na zewnątrz/ dłuższe dystanse). Pan ma znaczne problemy ze słuchem, nosi aparat słuchowy i lekkie problemy ze wzrokiem (okulary). Senior jest jeszcze w większości czynnościach samodzielny, wymaga jednak wsparcia w myciu.
Senior jest bardzo miłą, otwarta, komunikatywną, ciekawą ,która chętnie opowiada. Dawniej pracował jako redaktor. Pan ma zamiłowanie do ogrodu i muzyki.
Pan miał też problemy z alkoholem (obecnie nie pije już alkoholu), dlatego ważne jest ,aby nie gotować/nie piec ciast z alkoholem, zabronione jest też przechowywanie alkoholu w miejscu wykonywania zlecenia.

Zadania opiekunki

Zadaniem opiekunki jest wsparcie seniora w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków (niemiecka kuchnia), zakupy, ewentualnie drobne prace ogrodowe natomiast nie jest to czynność obowiązkowa. Ponadto wspólne spędzanie czasu z seniorem, wycieczki, spacery (wózek).
Co 6 tygodni ogrodnik.

Warunki mieszkaniowe

Pan mieszka w domu jednorodzinnym (120 mkw) z tarasem i ogrodem w pobliżu centrum miasta. Dla opiekunki własny pokój (standard), TV, internet.
Sklepy są dostępne około 5 minut drogi rowerem/ 2 minut drogi autem.
Przerwa codzienna 3h + 2x ½ dnia lub 1 cały dzień w tygodniu (senior może zostać sam)

Wymagania

Czynne prawo jazdy, dobra znajomość języka.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...