Skocz do zawartości

16.06. lub wcześniej emerytowana nauczycielka na rolatorze szuka opiekunki 2 pokoje do dyspozycji 1500 euro 57080 Siegen bei Bonn

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

16.06. lub wcześniej emerytowana nauczycielka na rolatorze szuka opiekunki 2 pokoje do dyspozycji 1500 euro 57080 Siegen bei Bonn

Miejscowość: 57080 Siegen bei Bonn
Wynagrodzenie: 1500 euro
Termin: 16.06. lub wcześniej na 2 miesiące

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 16.06 LUB WCZEŚNIEJ
Stawka: 1500 euro
Miejscowość: 57080 Siegen bei Bonn

Opiekunka z dobrym niemieckim do pani na rolatorze emerytowana nauczycielka/ 2 pokoje dla opiekunki własna łazienka. Palenie papierosów tylko na zewnątrz

Do opieki:


- seniorka, (79 lat, 49 kg, 150 cm, PG 4), mająca trudności w chodzeniu- o rolatorze. Pani cierpi na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, osteoporozę, reumatyzm oraz astmę. Seniorka ma też problemy z nietrzymaniem moczu (Inkontinenzversorgung) oraz ze wzrokiem (nosi okulary). Potrzebna pomoc przy myciu/pielęgnacji ciała, przy ubieraniu/rozbieraniu, wyjściach do toalety oraz przy wstawaniu.

Wstawanie nocne: 1-2 razy- nie zawsze.

Przychodzi Pflegedienst (leki)

Kobieta bardzo przeżywa śmierć męża, który umarł niedawno, stąd też w ciągu ostatnich tygodni podupadła na siłach i wymaga wsparcia. Należy zwrócić uwagę, aby seniorka regularnie i w odpowiedniej ilości przyjmowała posiłki

Na wyposażeniu jest krzesło prysznicowe, krzesło toaletowe i rolator.

Podopieczna jest komunikatywną i miłą osobą, próbującą pozostać niezależną. Emerytowana nauczycielka. Pani lubi przebywać w ogrodzie, oglądać telewizję, czytać, grać w gry.

Zadania opiekunki

Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, zakupy, pielęgnacja roślin pokojowych, ewentualnie drobne prace ogrodowe ale nie jest to czynność obowiązkowa). Dodatkowo wspólne spędzanie czasu, granie w gry.
W razie potrzeby przychodzi ktoś do sprzątania i ogrodnik.

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka w domu jednorodzinnym z tarasem i ogrodem. Dla opiekunki 2 pokoje (standard), własna łazienka, TV i internet.
Syn mieszka na miejscu.
Sklepy dostępne 20 minut drogi pieszo i około 10 minut drogi autobusem/ pociągiem.

Wymagania

Mocna komunikatynwa, dobra znajomość języka.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...