Skocz do zawartości

10.06. ZASTĘPSTWO senior z demencją mieszkający z synem i wnukiem szuka opiekunki 1650 euro 80997 München

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

10.06. ZASTĘPSTWO senior z demencją mieszkający z synem i wnukiem szuka opiekunki 1650 euro 80997 München

Miejscowość: 80997 München
Wynagrodzenie: 1650 euro
Termin: 10.06. zastępstwo na 2 miesiące

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: w ciągu 14 dni
Stawka: 1650 euro (b. dobry niemiecki)
Miejscowość: 80997 München
Poszukujemy opiekunki z dobrą/bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Zainteresowana osoba nie powinna palić papierosów ewentualnie na zewnątrz.
Do opieki:
-senior, 91 lat, 170 cm, 65 kg, PG 4, mający trudności w chodzeniu uwarunkowane wiekiem-o rolatorze/lasce. Pan cierpi na demencje (sporadyczne problemy z orientacją), częściowe nietrzymanie moczu oraz kału. Wymaga wsparcia przy wstawaniu, ubieraniu/rozbieraniu, wyjściach do toalety, myciu/pielęgnacji ciała. Nie ma nocek (przejmie je syn, natomiast pod nieobecność syna spowodowaną np. urlopem nocki przejmuje opiekunka)
W domu nie jada się wieprzowiny ani skorupiaków z powodu religii (rzadki odłam) Państwo przestrzegają cotygodniowego czasu sabatu (od piątkowego zachodu słońca do sobotniego zachodu słońca). W tym czasie nie wykonuje się ciężkich prac.
Senior jest bardzo przyjazną i radosną osobą ,która interesuje się literaturą. Ponadto lubi spacerować
W domu znajduje się syn seniora oraz wnuczek seniora (14 l.)- należy dla nich ugotować obiad.

Zadania opiekunki

Zadaniem opiekunki jest wsparcie seniora w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie). Ponadto wspólne spędzanie czasu z seniorem, 2x dziennie spacery, czytanie seniorowi gazet/książek, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich (dojazd Taxi)

Warunki mieszkaniowe

Pan mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem w dużym mieście. Dla opiekunki własny pokój w suterenie (standardowe wyposażenie), własna łazienka, dostęp do internetu.
Sklepy dostępne 10 minut drogi pieszo.

Wymagania

Dobra/bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece poparte dobrymi referencjami mile widziane.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...