Skocz do zawartości

02.06. ZLECENIE PALIATYWNE do 67- letniej kobiety z nowotworem kręgosłupa zlecenie nad morzem dla opiekunki 70 metrowe mieszkanie luksus 1700 euro 27478 Cuxhaven

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

02.06. ZLECENIE PALIATYWNE do 67- letniej kobiety z nowotworem kręgosłupa zlecenie nad morzem dla opiekunki 70 metrowe mieszkanie luksus 1700 euro 27478 Cuxhaven

Miejscowość: 27478 Cuxhaven
Wynagrodzenie: 1700 euro
Termin: 2.06. na min. 6 tyg.

form.png

 

O podopiecznej

Do opieki pani 67 lat, z nowotworem i przerzutami do kręgosłupa, waga 70 - 80 kg, ze względu na przerzuty nie może chodzić.
Trzeba ja przesadzać na wózek, ale zawsze jest osoba do pomocy do przesadzania- tak więc opiekunka nie będzie musiała dźwigać.
Podopieczna jest sprawna w głowie, nie ma nietrzymania moczu ani kału, więc transfer również do toalety.
Służba paliatywna oraz PD zajmują się dozowaniem leków przeciwbólowych.

Pani mieszka ze sprawnym mężem, który jest właścicielem salonów samochodowych- t, jest tez 2 dzieci, które przychodzą i pomagają-zapewniają przerwę.

Zadania opiekunki

Pomoc/ asystowanie chorej oraz gotowanie- opiekunka nie musi gruntowanie sprzątać- jest tam osoba sprzątająca.

Warunki mieszkaniowe

Opiekunka ma do dyspozycji na gorze domu osobne mieszkanie- 2 pokoje z łazienka i mieszka nad morze-na przedmieściach portu w Cuxhaven.

Wymagania

Dobra znajomość języka, chętnie prawo jazdy- wtedy rodzina zapewni samochód manual lub automat oraz doświadczenie z pacjentem nowotworowym i obłożnie chorym.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...