Skocz do zawartości

02.06. zastępstwo na 4 tyg. do leżącego seniora z żoną dla opiekuna lub opiekunki z dobrym językiem 1750 euro 53757 Sankt Augustin

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

02.06. zastępstwo na 4 tyg. do leżącego seniora z żoną dla opiekuna lub opiekunki z dobrym językiem 1750 euro 53757 Sankt Augustin

Miejscowość: 53757 Sankt Augustin
Wynagrodzenie: 1750 euro
Termin: 02.06. na 4 tyg.

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 2.06.
Stawka: 1750 euro
Miejscowość: 53757 Sankt Augustin

Poszukujemy osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego. Można palić na zewnątrz.
Do opieki:
- senior (86 lat, 165 cm, 60 kg, PG 4), o rolatorze. Senior cierpi na początkowe stadium demencji (sporadyczne problemy z orientacją) oraz problemy z nietrzymaniem moczu- ma cewnik. Senior wymaga kompleksowej pomocy przy myciu/pielęgnacji ciała, ubieraniu/rozbieraniu oraz wsparcia przy wyjściach do toalety. Komunikacja jest ograniczona. Nie ma wstawania nocnego.
- seniorka (92 lata, 160 cm, 50 kg, PG 2), o rolatorze. Seniorka cierpi na osteoporozę oraz sporadyczne problemy z nietrzymaniem moczu- nosi wkładki. Wymaga pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu (zakładanie spodni/pończoch), myciu/pielęgnacji ciała
Z racji tego ,iż mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i dom nie jest wyposażony w lift schodowy to senior nie może wychodzić. Z kolei seniorka miała w grudniu stłuczenie miednicy i dwóch żeber w skutek czego obecnie nie może również wchodzić po schodach a tym samym musi zostawać w mieszkaniu.

Zadania opiekunki

Wsparcie seniorów w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy, przygotowywanie posiłków). Seniorzy zwracają uwagę na jakość jedzenie, trzeba robić zakupy w BIO oraz w delikatesach.
Seniorzy korzystają z usług osoby sprzątającej i fizjoterapeuty.
2x dziennie przychodzi Pflegedienst.

Warunki mieszkaniowe

Podopieczni mieszkają w mieszkaniu w małym mieście. Dla opiekunki własny pokój (standard), dostęp do internetu, radio.
Sklepy dostępne pieszo (10 min.). Do dyspozycji jest rower.

Wymagania

Dobra znajomość języka, referencje.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...