Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka do Pani

Wynagrodzenie: 1500 euro netto
Miejscowość: Untergruppenbach
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu

Podopieczna ma 95 lat, cierpi na zniedołężnienie starcze, niewydolność nerek, ma rozrusznik serca, jest osłabiona, porusza się o balkoniku lub o lasce.

Obowiązki

Podopieczna potrzebuje wsparcia w ubieraniu się i kąpieli, pielęgnacji ciała, pilnowania brania jej leków, oraz dopilnowania by przyjmowała odpowiednią ilość płynów. Opiekunka powinna skupić się na opiece i pomocy podopiecznej - do sprzątania przychodzi sprzątaczka wiec opiekunka musi jedyni dbać o utrzymanie codziennej czystości, jest natomiast odpowiedzialna za gotowanie i zakupy.

Wymagania

Zaawansowany język niemiecki

Kontakt

Biuro Gdynia:
Generała Józefa Hallera 19/2
81-413 Gdynia

Biuro Poznań:
Piekary 19/402
61-823 Poznań

Tel. (58) 728 29 49
Www: https://www.perfekton.pl/

form.png

form.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...