Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Nie będę kłamać i witam wszystkich milutko i cieplutko i życzę fajowego dnia:cmok:wszystkim bez wyjątków:szydera:. Deszcz by się przydał, bo sucho jak no nie wiem, gdzie;). Czas zejść na salony, znaczy się do kuchni szykować śniadanie i czekać aż przyjdzie moja oma i zjemy:burger:. Kawusia :kawa: już grzeje, proszę się częstować kto chętny, nie braknie:kawa::kawa: a i do kawki zawsze coś słodkiego mam:ciacho:.

No to do pracy rodacy:cmok:

images (23).jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marta B napisał:

Moje powitanie zostało przeniesione do innego wątku.

Więc witam się jeszcze raz i jeszcze raz życzę miłego dnia.

Chciałabym żeby wszyscy wrócili których nie ma,bo nie lubię pić kawy tylko z Moderatorem.

Napij się że mną  :kawa: proszę:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Witam chętnych na późną kawę w nowej odsłonie.

Niezmiernie się cieszę z nowych faktów okoliczności i tak na marginesie :donos: stwierdzam że pidobno nie ma ludzi nie zastąpionych , aczkolwiek są tylko zniesmaczone myśli.

@Blondi:cmok: blondansku mój , uwielbiam Twoje nieposkromione posty napijemy się w wyborowym towarzystwie:zdrówko: 

@Heidi gdzie Ty fruwasz ? Poopowiadaj to czego inni nigdy nie mogli zrozumieć.

@geronimo hej hej mój krajanie gdzie żeś Ty bywał 

@Krista nie przepraszaj że jestem

Pozdrawiam:zdrówko:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krista tak naprawdę to nawet beczka soli nie pomoże.Nie ma takiej możliwości żeby poznać dokładnie drugiego człowieka i co czai się w głowie kogoś kto przyłapany np. negatywnych czynach w stosunku do drugiego, pierwotny instynkt? czyli walka za wszelką cenę o przetrwanie, o rację. 

Ale kochana jesteśmy w takiej sytuacji tzn ja jestem że nie muszę  się nad tym zastanawiać i dobrze., I przeogromnie się cieszę że jestes:zdrówko::cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry Witam chętnych na późną kawę w nowej odsłonie.

Niezmiernie się cieszę z nowych faktów okoliczności i tak na marginesie :donos: stwierdzam że pidobno nie ma ludzi nie zastąpionych , aczkolwiek są tylko zniesmaczone myśli.

@Blondi:cmok: blondansku mój , uwielbiam Twoje nieposkromione posty napijemy się w wyborowym towarzystwie:zdrówko: 

@Heidi gdzie Ty fruwasz ? Poopowiadaj to czego inni nigdy nie mogli zrozumieć.

@geronimo hej hej mój krajanie gdzie żeś Ty bywał 

@Krista nie przepraszaj że jestem

Pozdrawiam:zdrówko:

A kuku!!! 

Wiosna przyszła,  więc jestem na posterunku. 

Wreszcie  znalazł się ktoś oo roku,  kto wyciągnął  blokujacy gwóźdź z drzwi do mojej dziupli.

Witajcie moje  dzieciątka.  

No to co ? 

Sprawdzać jak zawsze wasze pazurki i uszy?

Czyste wszystko zapewne na wysoki glantz, święta przecież były .

Zaczynamy wspólne loty  na dudkowym gniazdem? ?

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marta B napisał:

Z tobą zawsze zwłaszcza że ty zawsze coś pysznego do tej kawki masz

A ja tu kwitnę przy Andrei i jej diecie paleo, zjadłabym już coś normalnego i niezdrowego

Bo ja sama lubię coś dobrego skubnąć, więc zawsze mam coś na czarną godzinę :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

A kuku!!! 

Wiosna przyszła,  więc jestem na posterunku. 

Wreszcie  znalazł się ktoś oo roku,  kto wyciągnął  blokujacy gwóźdź z drzwi do mojej dziupli.

Witajcie moje  dzieciątka.  

No to co ? 

Sprawdzać jak zawsze wasze pazurki i uszy?

Czyste wszystko zapewne na wysoki glantz, święta przecież były .

Zaczynamy wspólne loty  na dudkowym gniazdem? ?

 

Wiesz że ja zawsze Cię znajdę:haha: masz dobrą rękę do zleceń, więc ja za Tobą jak w dym:donos:. Pazurki i uszy tak tylko nie za uszami bo może być grubo:trele:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, 1bozka napisał:

Wiesz że ja zawsze Cię znajdę:haha: masz dobrą rękę do zleceń, więc ja za Tobą jak w dym:donos:. Pazurki i uszy tak tylko nie za uszami bo może być grubo:trele:

Zdejmij w końcu te grube słuchawki z uszu, to cieniej będzie:d. A dymu nigdy nie ma bez ognia :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płonę się jak pochodnia i to wcale nie z powodu menopauzy:d

:327_sunny:Kocham słońce :327_sunny:. Kocham świat i ludzi. Wszysko kocham na świecie  co małe i duże, co można dotknąć, powąchać i zobaczyć, ugotować i upiec :371_bread:. Euforia mnie rozpiera. Też tak czasem macie?

Jaka  pogoda w sercu u innych opiekunek? Żyje ktoś jeszcze ze znanych mi opiekunek, czy też je ktoś już zakopał?

Wiem...., wszyscy myśleli, że umarłam, zarzucili mnie w odmęty niepamięci. Przykra wiadomość, Niestety !!!  Żyję i mam sie wspaniale!!!!. Życie tylko mnie skróciło może o 1 centymetr, ale nic to!!!

Zakopano mnie tylko trochę tzn. nie dość dokładnie. Jestem zawsze dobrze zorganizowana, miałam ukrytą w skarpecie igłę z nitką i łopatkę. Kiedy mi się nudziło , cerowałam skarpety na dołku, ale jak @1bozka mnie zawołała, od razu wiedziałam, że czas i łopatkę wykorzystać. Odkopałam się więc .

Jestem czy tego chcecie, czy nie :hura:

 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Płonę się jak pochodnia i to wcale nie z powodu menopauzy:d

:327_sunny:Kocham słońce :327_sunny:. Kocham świat i ludzi. Wszysko kocham na świecie  co małe i duże, co można dotknąć, powąchać i zobaczyć, ugotować i upiec :371_bread:. Euforia mnie rozpiera. Też tak czasem macie?

Jaka  pogoda w sercu u innych opiekunek? Żyje ktoś jeszcze ze znanych mi opiekunek, czy też je ktoś już zakopał?

Wiem...., wszyscy myśleli, że umarłam, zarzucili mnie w odmęty niepamięci. Przykra wiadomość, Niestety !!!  Żyję i mam sie wspaniale!!!!. Życie tylko mnie skróciło może o 1 centymetr, ale nic to!!!

Zakopano mnie tylko trochę tzn. nie dość dokładnie. Jestem zawsze dobrze zorganizowana, miałam ukrytą w skarpecie igłę z nitką i łopatkę. Kiedy mi się nudziło , cerowałam skarpety na dołku, ale jak @1bozka mnie zawołała, od razu wiedziałam, że czas i łopatkę wykorzystać. Odkopałam się więc .

Jestem czy tego chcecie, czy nie :hura:

 

Też by mnie euforia rozpierała:trele: gdybym tyle zarabiała.  Oj mi się rymnęło:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 1bozka napisał:

Też by mnie euforia rozpierała:trele: gdybym tyle zarabiała.  Oj mi się rymnęło:p

Pamiętaj, że pieniądze to nie wszystko. Taki  mamy czas, że uzmysłowiliśmy sobie co tak na prawdę jest w życiu ważne. Dopiero w obliczu zagrożenia czyhającego tuż za rogiem zauważamy to >coś> dla każdego co innego jest znaczące. 

Czasem chcemy głośno wyartykułować czyjeś imię, ale nie pamiętamy jak ono brzmi, bo kontakt był tak dawno temu, albo chemy kogoś tak bardzo dotknąć, ale kogo?

Pogoń za >czymś>  doprowadziła do spustoszenia w życiu, ale jak podasz mi cegłę , to zbudujemy "nowy dom" :) , na miarę naszych marzeń nowy "dom"

 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Pamiętaj, że pieniądze to nie wszystko. Taki  mamy czas, że uzmysowiliśmy sobie co tak na prawdę jest w życiu ważne. Dopiero w obliczu zagrożenia czyhającego tuż za rogiem zauważamy to >coś> dla każdego co innego jest znaczące. 

Czasem chcemy głośno wyartykułować czyjeś imię, ale nie pamiętamy jak ono brzmi, bo konrakt był tak dawno temu, albo chemy kogoś tak bardzo dotknąć, ale kogo?

Pogoń za >czymś>  doprowadziła do spustoszenia w naszym życiu, ale jak podasz mi cegłę , to zbudujemy "nowy dom" :) , na miarę naszych marzeń nowy "dom"

 

Przecież to jest najprościej nie pamiętać:d nawet o tym nie myslO.o a za Tobą krzyczę aż dudni:szept:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

@Heidi nawet weszłam na Twój profil sprawdzić czy Twoje skrzydełka śmigają jak dawniej:trele:

Oj śmigają, śmigają skrzydełka jak orient expres, tylko mole chcą inspekcje im zrobić, ale im nie pozwolę wejść bez maseczki  :) :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Oj śmigają, śmigają skrzydełka jak orient expres, tylko mole chcą inspekcje im zrobić, ale im nie pozwolę wejść bez maseczki  :) :trele:

No wiem przecież i nadążyć nie mogę:donos: choć moje stalowe koniki nie są powolne:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę poczytać sobie po niemiecku :) . Już drugi romas "kasuję" . Przemieszczenie w czasie, czyli jadę  do Chin z brązowookim przystojniakiem szukać potomków rodu, bo  jego pradziadek był plenny jak nikt inny :)  :d, a dóbr do podziału jest wiele , włącznie z bambusową rączką do drapnia z dynastii Ming :d, a i jeszcze jeden sklejony gliniany wazon :cześć:. Pa

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...