Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, FrauMiau napisał:

Witam wszystkich. Wkurzyłam się dzisiaj, bo wpłaciłam tydzień na WOŚP na walkę z koronawirusem, a teraz słyszę, że zbiera Biebrzański Park Narodowy na walkę z pożarem. Czy tego kraju nie stać na takie kataklizmy, przecież to wstyd. 

U mnie na osiedlu coraz mniej aut na parkingu, bo ludzie chyba już mniej się boją. Oby tylko nie skoczyło się to paraliżem służy zdrowia.

Wiosna, wiosna :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jeszcze nahłasniaja suchę. Pewnie znowu będą zbierać na walkę z szuszą;) Stać nasz kraj na miliardy dla TVP i dla kościoła,  na replikę łańcucha z diamentami dla prezydenta, ale na czyszczenie rowów wodnych itp nie ma kasy. Pozwalamy sobie na takie rządzenie krajem i dysponowanie kasą podatników. 

 

Miłego dnia :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko:cmok:.Oj, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce iść na salony:haha:. Lenia mam dzisiaj, oby to w  nawyk nie weszło:d. Kawusią :kawa: częstuję, zapraszam też na ciasteczko :ciacho: do kawusi :kawa:.Ptaszki ćwierkają spać nie pozwalają, od świtu koncert w ogródku:1000_loudspeaker:. Miłego dnia życzę i oby do przodu bez kłopotów:święty:, tego Wam wszystkim życzę:cmok:

37cd283dc8ba2f5cad487338352302b9.gif

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.

Miłego Dnia dla Wszystkich.

Ja ostatnie dwa spędziłem bardzo miło,

las, woda, plaża, ognisko

- Kocham to prawie tak bardzo jak Taką Jedną,

ale ona w DE a ja w PL.

ryby.thumb.jpg.6d5b9f292ed3750df59c26e595890a0d.jpg

Nie były to "rekiny",

ale w przyszłym tygodniu wypad nad Wisłę na 3 dni

i "polowanie" na suma życia.

Ostatnia chwila - od 4 maja do pracy :)

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joymoże zmieńmy temat na jakiś przyjemniejszy?

Np. czy u was już fryzjery się pootwierały?Bo ja zarośnięta jak yeti albo inny długowłosy stwór ,szlag mnie trafia, a na 7 zakładów w okolicy, 7 nieczynnych.Chyba się w przypływie desperacji na łyso maszynką ciachnę.Masakra jakaś:(

Kosmetyczki też wciąż pozamykane a niby od 20-ego można.Więc chyba się po prostu boją wznowić działalność.

Jak to zamkniecie potrwa jeszcze trochę, to ulice będą pełne długowłosych hipisów,hi hi hi

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

@facetka zobacz,że sporadycznie ktoś pisze,bo te co ciągnęły to forum są zablokowane.Chamskich odzywek nie widzę,chyba że już wywalone są.Cenzura dopadła i to forum. 

Ano sporadycznie,sporadycznie a jak się pilnuje ,żeby jaką inwektywą nie chlasnąć po klawiszach.Ty wiesz ,Terenia jakie to męczące jest?Hi hi hi.Jednego bananka już dostałam małego,jednodniowego ,aż mi żal ,że materialny nie był,bo to mój pierwszy,bym se w ramki złote oprawiła a tak ,to tylko powspominam z sentymentem:)

Panią,której szalenie zależy na ponownym wznieceniu pożaru i której obecnośc tzw.desantu nie odpowiada, omijam szerokim łukiem ,żeby się szefostwu jakimś komentarzem niewinnym nie narazić ,jakby mnie opuszki zaswędziały.I samej się nie denerwować,bo ja spokój nade wszystko sobie cenię,szczególnie własny:)

Najlepiej to włączę sobie opcję nieczytania i będę miała komforcik:)O!

I będę sobie pisała tu i tam o pierdach i niepierdach.Niekoniecznie w tym wątku:)Spadam w  obiady:)

Życzę spokojnego popołudnia :)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prywatnie mam stracha kto będzie tym małym busem jechał. Już poważnie zastanawiałam się czyżby sobie hełmu motorowego nie. kupić. Tak czy siak potrzebuje drugiego..... Więc może to nie taki głupi pomysł. Rodzina podopiecznego stwierdziła że na pewno będę bardzo oryginalnie wyglądać. I na pewno będzie mnie dobrze chronił. Ciekawa jestem tylko czy mi się uda 14 h wytrzymać w tym ustrojstwie 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj,:cmok:,bo wczoraj tutaj były drzwi zamknięte i nie miałam gdzie się przywitać i w ogóle, :( a z buciorami bez dzien dobry jakoś dziwnie wchodzić ,,więc wyszlam cichutko stąd,,A dzisiaj już wszystko czynne ,,:oklaski: Jakoś człowiek się przyzwyczaił do tego tematu,tutaj:tak2: piszemy tutaj wszystko ,misz masz,jeden wspólny kociołek na wesołosci , smuteczki nerwówki ,pyskówki:szydera:  itd.itd.

Ale mam lenia totalnego,nawet na spacer nie mam ochoty wychodzic, masakra jakaś,rozleniwił się człek na dobre,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.04.2020 at 15:59, emma napisał:

Wiosna piękna,  ale butów na wiosnę brak. Sklepy zamknięte xd 

Teraz to wpadaj do mnie, po buty,,nówki i jakie chcesz,tyle nakupiłam  trochę córce wywiozę , może się spodobają,,dla mnie to jest dobrze pozamykać sklepy ,światła dziennego zobaczą moje buty,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Ja Tradycyjnie, Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :dyskusja:. Słoneczko :327_sunny:świeci pięknie, cieplutko ma być. Deszczu ani na lekarstwo, a potrzebny jak milion:dnajlepiej euro, co się będę drobnymi babrać:haha:

Milutkiej niedzieli życzę :cmok:

0fa1544bb3.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Blondi napisał:

Teraz to wpadaj do mnie, po buty,,nówki i jakie chcesz,tyle nakupiłam  trochę córce wywiozę , może się spodobają,,dla mnie to jest dobrze pozamykać sklepy ,światła dziennego zobaczą moje buty,,

Dziękuję za propozycję. Po drodze wpadnę :)

Miłego dnia 

FB_IMG_1587358484652.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...