Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, foczka63 napisał:

Miło:)Lubię pisać:)A już ,jak wiem,że ktoś czyta ,to szczególnie:)Dzięki @FrauMiau:)

Nota bene zaczęłam wczoraj kolejny pamiętnik/papierowy/,nr 39:)Dziennik czasów zarazy,tak go zatytułowałam.Każdemu kolejnemu zeszytowi daję jakieś motto przewodnie.

Ja też czytam:(:oklaski::szydera::hura: a wiesz dlaczego????  bo nawet interesująco wszystko opisujesz i bez kłamstwa i zmyślanek,a to jest bardzo ważne ,,piszesz jak to wszystko widzisz swoimi oczami ,:dobrze: wiadomosci z pierwszej ręki i wiarygodne,:zwyciezca:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Pewno ,że tak!:)jak nie spróbujesz ,to się nie dowiesz jakie możliwości niesie życie i jakie niespodzianki.Ryzyko jest wpisane w życiowe decyzje każdego człowieka:)A kto nie ryzykuje ten latami pierdzi w ten sam stołek z kwaśną miną.Powodzenia więc życzę:)

Ryzyka to też moja specjalnośc, całe życie ryzykuję,,upadałam i się podnosiłam, od nowa następne ryzyko itd, itd, fajnie było,,coś się działo,

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi pracuję, a za 26 dni idę na urlop, ale zostaję w DE:serce:, nie wracam do pl:d

No nie mów ,że masz kiciusia w De,,:serce: Twoja decyzja i tak rób jak Ci serduszko podpowiada,,:tak: jak możesz spędzić urlop w De to jak najbardziej spędzaj,,a może jesteś albo będziesz blisko mnie??? górna Bawaria

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi Witaj Blondasku:cmok:, ja też się do pl na razie nie wybieram, tu jest swobodniej, :d, wprawdzie do sklepu od poniedziałku muszę w maseczce zaiwaniać, ale to tylko w sklepie, do lasu i na rower mogę spokojnie iść bez :hura:i tego się trzymajmy:dobrze:

W Polsce do lasu tez bez maseczki .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lusi Marlboro już tutaj kosztuje 7 euro,,tydzień temu placilam 6,70 euro, za 20 sztuk.:szok: ale co ja zrobię  ,żeto to palenie jest silniejsze ode mnie,, Czechy zamknięte,do Pl nie jadę bo nawet nie mam czym,a palic się chce,więc nie patrzę na nic tylko płacę i szczęsliwa wracam,,:oklaski:raz się żyje,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lusi napisał:

ale inne sklepy pozamykane wiec nie ma gdzie kasy stracic  na ciuchy i buty  , to strace na fajki haha   .

Wiesz ,że o tym teraz myślałam? szmat nakupiłam w Hiszpanii, że szafa nie miesci już, sklepy jak piszesz pozamykane, na jedzenie nie wydaję, ale mebel bym kupiła:haha::święty: szezlong z szafką,,czekam do poniedziałku, otworzą moją graciarnie,będę tam patrzec,,może uda mi się trafic i kupię,,material już mam w piękne róże ,spokojne kolory, mam już w głowie pomysły,, piękna witryna czeka na mnie w Pl, też już mam pomysł jak ją zrobię, szukam jeszcze specjalnych transferów na nią, 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

No to tradycyjnie,Witam wszystkich milutko i cieplutko:cmok:. Pogoda będzie fajna, cieplutko, słoneczko:320_sun_with_face:już świeci, chociaż ranki są chłodne, no i deszcz by się przydał, bo sucho, a roślinki :jabłko::choinka2::róża:nie chcą bez wody żyć. Trzeba lać, to mi wychodzi najlepiej:oklaski:. Teraz czas na salony iść, znaczy się do kuchni, bo babcia chce się obudzić, a beze mnie jakoś nie daje rady:szydera:, ciekawe czy gdybym wcale nie poszła do jej mieszkania, to cały dzień by w betach leżała:haha:.

Miłego dnia życzę forumki:cmok:

pobrane.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wkurzyłam się dzisiaj, bo wpłaciłam tydzień na WOŚP na walkę z koronawirusem, a teraz słyszę, że zbiera Biebrzański Park Narodowy na walkę z pożarem. Czy tego kraju nie stać na takie kataklizmy, przecież to wstyd. 

U mnie na osiedlu coraz mniej aut na parkingu, bo ludzie chyba już mniej się boją. Oby tylko nie skoczyło się to paraliżem służy zdrowia.

Wiosna, wiosna :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...