Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, beatrix+ napisał(a):

Jak wy to robicie, że zdjęcia wrzucacie?

Kliknij w galerię swojego telefonu, przeważnie w prawym górnym rogu masz trzy, pionowo ustawione kropki, trzpiatnij je, wejdź w utwórz, wybierz np*. kolaż i wymyśl sobie mozaikę ze zdjęć zawartych w galerii, poustawiaj, poprzesuwaj na swój strój i zapisz. Śmiało wstawiaj na forum.
*Pobaw siè tam innymi opcjami typu cudowne chwile, gify, w starym kinie, itd.
Powodzenia 🫶👊

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Joker napisał(a):

Dzień dobry, dlaczego Kleopatra ma znak zapytania zamiast :korona: ?

Dzisiaj jest dzień bez prezerwatywy. NIE POLECAM, bo nie udźwigniemy 800+

Jest też dzień hamburgera. Z dwojga złego :)))))))))

Spokojnej nocy

Korona obliguje do pewnych standardów, a ja wolę pytać xd

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Z racji na fakt, że zgłosił się do mnie producent herbaty z prośbą o ich promowanie tu na forum za grubą kasę to to robię.

tea-2356764.thumb.jpg.98b4ec99500599b5904ce49526e9c9da.jpg

Wstajemy i pracujemy!

Dzisiaj jest dzień zdrowia układy pokarmowego. Łykać rury! Raz na 5 lat. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2023 o 10:39, Kleopatra ? napisał(a):

jeśli ktoś lubi

Polubcie. :)

Witajcie. Dziś jest dzień soku. Pijta soki! Kilka lat temu kupiłem sokowirówkę wolnoobrotową bo podobno miałem żyć dzięki niej 30 lat dłużej i co? Wyczytałem później że cukier z owoców jest tak samo groźny jak zwykły cukier i skończyło się na warzywach. 

 Orange Juice GIF

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joker napisał(a):

Polubcie. :)

Witajcie. Dziś jest dzień soku. Pijta soki! Kilka lat temu kupiłem sokowirówkę wolnoobrotową bo podobno miałem żyć dzięki niej 30 lat dłużej i co? Wyczytałem później że cukier z owoców jest tak samo groźny jak zwykły cukier i skończyło się na warzywach. 

 Orange Juice GIF

Elektrolity w taki upał ,zwłaszcza jak się po plecach  leje i spływa gdzieś tam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień:d ,jeszcze mi się zachciało do jednego ,, ekskluzywnego sklepu" lecieć po parę drobiazgów do mieszkania.A tam tanio można nabyć i to czasem takie perełki.Skep do 18.30.Na nogach poleze wzdłuż jeziora ,sama radocha. @HeidiJesteś jeszcze po drugiej stronie?

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jurek50 napisał(a):

Nie da się dać 10 serduszek!

17 godzin temu, Amaranta napisał(a):

Jak się facetowi te pięty opalają 🤪Ciekawe czy szybko.

Tylko nie przy jedzeniu!

 

Dzień dobry, dzisiaj mamy kilka świąt:

Dzień bez majtek - nie mówić podopiecznym :majtki:

Dzień bez tytoniu - to ja już mam na liczniku 120 dzień!!! Teraz jestem za to uzależniony od słodyczy i czekam na dzień słodyczy żeby go celebrować. :papieros:

Dzień rodzeństwa - kto ma ten dzwoni

Dzień cytrynówki - kto ma ten pije

Dzień białego bociana - kto widzi to robi zdjęcie.

Miłego dnia!!!!

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amaranta witaj kolorowo ulubiona i pozostali tu aktywnie uczestniczący.

Niestety.... 26.maja był mój ostatni dzień pracy w moim stałym miejscu. Załapałam 3 dni słoneczne w ciągu 3 miesiący zachmurzonego nieba. Nawet Tina Turner też miała dość zacienienia  nieba. Wolała odejść na zawsze, ja tylko na krótko. Co za traf :(

W dniu zjazdu dostałam propozycję pracy w restauracji,  ale Bus był już u bram miasta, więc zjechałam do Pl (do czasu pierwszego nadszarpnięcia nerwu:herbata-twarz:). Dostałam też drugą ofertę od mojego aktualnego pracodawcy. Chcą mnie porwać do Bern , ale potrzebuję już pauzy.

Wyszłam z założenia,  że jeśli szanują to poczekają.  

Postanowiłam w międzyczasie zahaczyć o Instytut  Goethego. Może mnie tam polubią i wydadzą jakiś certyfikat:marzenia-twarz: , albo w łeb :ręce-twarz:.

Spotkamy się jeszcze w przyszłości,oby tylko zdrowie dopisało .

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adamos6 napisał(a):

@marcys miąłem także PDP,nie widzialem.na oczy bo zmarl w śpitalu.

My jak dojedziemy na miejsce i jesteśmy niedysponowani to nas straszą karami. Tu też powinna być kara za niedyspozycję. ;)

A tak na poważnie to wróciłeś do pl czy przejechałeś w inne miejsce. Pisałeś niedawno, że byłeś w drodze. Nie miałem takiej sytuacji, ale czuję że agencja nic nie daje za pusty przejazd. 

Dzisiaj jest dzień donuta Hungry White Chocolate GIF

Dzień bez krawata i dzień Macochy.

Będzie ciepło! Miłego dnia. W maju przejechane 140 km na :rowerzysta: jak dla mnie to :brawo: Byłoby więcej, ale często :chmura-z-deszczem:  

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Pozdrawiam wszystkich z domowych pieleszy 😎

Teraz jeszcze parę dni urlopu i mam zamiar wrócić do pracy. Ostatnio coś leniwa się zrobiłam, może przyczyną tego jest, to, że na krótkim zleceniu na które pojechałam (diabeł mnie chyba podkusił) zaraz po przyjeździe musiałam mieszkanie dziadkowe doprowadzić do stanu używalności. 

Udanego tygodnia i pozdrawiam serdecznie 🍀:herbata-twarz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...