Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeplatanie pogaduszek przy kawie o relacjach międzyludzkich, pracy, muzyce, filmie czy o seksie jest normalne, najważniejszym jest  niczego nie udawać. Odrobina tajemnicy wskazana... 

Oglądam właśnie film - sekcja rytmiczna - na film trafiłem przez kompozytora muzyki do tego filmu (Zimmer), gdy ujrzałem I-sze sceny.... cóż polecam i się wyłączam ( Jude Law Blake Lively) 👍

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SYLWIAK napisał:

Dzieńdoberek:cześć2: miłego dnia wszystkim życzę. Kawa zaparzoną proszę się częstować.

2i4k9kpTURBXy9hYjI1MWNjNDI4ZGVmMGFjNGQ4ZjdiNjQ3NjhjNDNmOC5qcGeSlQMAH80D6M0CMpMFzQSwzQKF3gABoTAB.jpeg

Dzień doberek - Och jak ja marzę o pysznej kawie z taką prawdziwą  pianką Express, dziękuję 😘

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kawosze:herbata-twarz:, obiboki jedne:d. Wy tu przy kawie się pławicie jak pływak :pływanie: w wodzie,  a ja w tym czasie na robotach byłam :żółwik-twarz:.  Przytargałam następny sztapel :banknot-dolar:, w jeden kufer:walizka: próbuję upchnąć , ale już  pęka w szwach,  więc na plecy wrzucę plecak :plecak: i jakoś  do Polski się przekulam na 4 monetach. 

Powiem wam,  że mam szczęście do ludzi. Moje papiery poszły na biurko  przystojnego doktorka:pirat-twarz:. Podobno  rządzi  jakimś Pflegeokrętem.  Okiem ma na mnie rzucić :marzenia-twarz: i zaplanować nową karierę .  Oby tylko wiosłem mnie po krzyżu  nie  potraktował. Mam nadzieję wejść ganz na wysoki szczeblel masztu i wam pokiwać chorągiewką:flaga-twarz: z bocianiego gniazda. Oby tylko nie upaść przedtem w kreci dołek :kciuk-w-górę-tak-twarz:.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

Cześć kawosze:herbata-twarz:, obiboki jedne:d. Wy tu przy kawie się pławicie jak pływak :pływanie: w wodzie,  a ja w tym czasie na robotach byłam :żółwik-twarz:.  Przytargałam następny sztapel :banknot-dolar:, w jeden kufer:walizka: próbuję upchnąć , ale już  pęka w szwach,  więc na plecy wrzucę plecak :plecak: i jakoś  do Polski się przekulam na 4 monetach. 

Powiem wam,  że mam szczęście do ludzi. Moje papiery poszły na biurko  przystojnego doktorka:pirat-twarz:. Podobno  rządzi  jakimś Pflegeokrętem.  Okiem ma na mnie rzucić :marzenia-twarz: i zaplanować nową karierę .  Oby tylko wiosłem mnie po krzyżu  nie  potraktował. Mam nadzieję wejść ganz na wysoki szczeblel masztu i wam pokiwać chorągiewką:flaga-twarz: z bocianiego gniazda. Oby tylko nie upaść przedtem w kreci dołek :kciuk-w-górę-tak-twarz:.

 

Dobrze👍 dobrze pnij się kobieto, pnij w karierze - lżej i za więcej będzie, na ośmiu monetach będzie musiała wracać (bagaż Hustling Pay Day GIF też swoje waży) 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Waldi napisał:

Dobrze👍 dobrze pnij się kobieto, pnij w karierze - lżej i za więcej będzie, na ośmiu monetach będzie musiała wracać (bagaż Hustling Pay Day GIF też swoje waży) 

 

Smutno mi tu samej:niepokój-zdziwienie-twarz:.  Lepiej byłoby komuś spojrzeć prosto w oczy :patrzenie-twarz: tu na miejscu niż na OR, komuś poderwać z jednej strony słuchawki:słuchawki-muzyka-twarz:, zagwizdać:śpiew-muzyka-twarz: komuś innemu do ucha fałszywym tonem,  ograniczyć dopływ powietrza  do nosa:maseczka:.  Czekam na Was i wasze walizki.  Może mi je  użyczycie  skoro sami pracujecie dla przyjemności picia  kawy:kawa-twarz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Smutno mi tu samej:niepokój-zdziwienie-twarz:.  Lepiej byłoby komuś spojrzeć prosto w oczy :patrzenie-twarz: tu na miejscu niż na OR, komuś poderwać z jednej strony słuchawki:słuchawki-muzyka-twarz:, zagwizdać:śpiew-muzyka-twarz: komuś innemu do ucha fałszywym tonem,  ograniczyć dopływ powietrza  do nosa:maseczka:.  Czekam na Was i wasze walizki.  Może mi je  użyczycie  skoro sami pracujecie dla przyjemności picia  kawy:kawa-twarz:

Ojć, przecież proponowałem, że lecę bo rzut beretem do Ciebie, a Ty mnie ciastem chciałaś witać i na samolot lecieć , ciasto to ja sobie kupię w cukierni....  Dawaj jakies zlecenie bez weryfikacji (blisko byśmy sobie w oczy mogli spojrzeć) - przecież wiesz, żem wartościowy opiekun i jadę. język? Znam kilka - rrr też "tylnojezykowo" potrafię wymówić resztę jakoś po anglacku się da. Z Twoją rekomendacją wezmą w ciemno, pniesz się w karierze - sama pisałaś - w CH głośno o tym będzie. 🥰

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Amaranta napisał:

Przez te słuchawki @Waldijuz jednak ogluchł nieprzyzwoicie  i za 3 × do samego końca dobrze odsluchał🤪

Do samego końca 🤪 czytał oj czytał... 

"Oczęta ma otwarte, ni myśli o spaniu.
Przedtem, dziewicą będąc, tak strasznie się bała,
Lecz teraz gdy poznała, to by jeszcze chciała..." 

Marzena spełnionych życzę z rana 😁

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2023 o 20:25, INEZ napisał:

No tak, teraz mi się przypomniało, że była ta trzynasta księga Pana Tadeusza, o której nikt głośno nie mówił :-)

Zdolnych tych poetów my mieli 😁

Tacy sami jak inni, jawni ,mniej jawni,skryci ,syci nienasyceni wręcz😜

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Waldi napisał:

Do samego końca 🤪 czytał oj czytał... 

"Oczęta ma otwarte, ni myśli o spaniu.
Przedtem, dziewicą będąc, tak strasznie się bała,
Lecz teraz gdy poznała, to by jeszcze chciała..." 

Marzena spełnionych życzę z rana 😁

Zjedz jajeczko sądzone to Ci się uspokoi i ciało i dusza hahaha .Przepis @INEZalbo @Heidiparę pięter wyżej do tej kawy😜 Jakiś niedoslodzony jesteś  🤪

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Kto karze człowiekowi wstawać o tak nieprzyzwoitej porze 🤪

Oj pospało by się jeszcze, ale praca wzywa 😎

@Waldino wreszcie się nauczyłeś robić taką z pianką i wywijasami z mleka 😋

Miłego dnia dla wszystkich, a ja za tydzień już będę z utęsknieniem czekała, aż wsiądę do pociągu 😁

Tak się zastanawiam ile jeszcze tych tygodnie mnie czeka 🤪

W planach tylko 4 lata, ale czas pokaże co z tego wyjdzie. 

Na Bawarii pochmurno i deszczowo. Coffee Shop Cat GIF

Oj fotkę swoją wstawiłam przez przypadek 🤣🤣🤣

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...