Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

Męczy mnie taki ból głowy dzisiaj że mam wrażenie że mi oczy z oczodołów wyskoczą,i żeby nie było tabletki przeciwbólowe nie pomogły...Zresztą...boli mnie już 3 tydzień.

Co do torebki,nie w moim stylu(preferuję prostotę)i tylko sąsiadka-specjalistka by pewnie zawału na jej widok dostała :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2022 o 13:21, Joker napisał:

A co to za narzekanie. Niedojrzałe owoce się usuwa a jak się nie da to ignoruje.

Moja inwestycja powoli się zwraca!!! Wczoraj :piłka-do-nogi::piłka-do-nogi:!

Byle do 15 września a potem wakacje od opieki, bo wpadła fucha w PL. Cieszę się, że nie muszę, że jest jeszcze odskocznia i normalny tryb pracy na miejscu.

O fajkach nawet nie wspominam :( :papieros:Tak myślę, że to nie ja wybieram, ale one mnie :) i palę je ze wstydu.

Miłego.  

Kibicuje Ci z tym rzucaniem ( ja rzuciłem 15 lat temu i jest to jedno z większych dobrych rzeczy, jakie udało mi sie zrobic dla siebie ):oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2022 o 14:21, Joker napisał:

To się nie ma podobać to ma się nosić, żeby żona sąsiada z 2 ulic dalej dostała wytrzeszczu i dwóch wylewów. to ma boleć, to ma krzyczeć, to ma wkurzać!

Googly Eyes GIF

 

Trafne, w końcu jest wiele sposobów na wyróżnienie się.

Ja np, jeszcze nie byłem w takim małym miasteczku gdzie tyle samochodów marki ..Porche we wszelakich odmianach na każdym kroku się porusza. Aż mnie w dołu ściska. I pomimo, że nie jestem absolutnym  fanem tej marki to mimo wszystko rusza ( w myslach mówie : jeszcze kilka lat w opiece i zarobie na starszego Porche :mur:) Tam gdzie mieszkam w PL pomimo 5 krotnie wiekszej populacji jest jakieś 5 szt tej marki, tu pięćset ?? może więcej  Mimo to wyróżniają się pojedyńcze perełki jak  Bentley czy  Bugatti, Ferrari . A to tylko podmonachijskie miasteczko. OJoj - wypas. 

Co do torebki czy dobrego auta - jeśli może kupić to czemu nie. Ja jestem za wydawaniem pieniędzy - bo one szczęścia nie dają....

 https://pin.it/js2bchw

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2022 o 10:10, Joker napisał:

Ej co to z Wami? Nałożyć maseczki :maseczka: :klawiatura:  i dzieńdobrować!

L4 nie przyjęte. O kogo albo o co chodzi i gdzie te kłótnie, bo przeszedłem ostatnie strony i niczego nie zauważyłem? Za krótko tu jestem żeby czytać między wierszami.

covid-19-4987797.thumb.jpg.ab9fde566d36c691e8cf431c3170e719.jpg

@Waldi @Amarantai top tego topica @INEZ @Fun??ny @Wenusia kończyć l4 i narzekać tu z nami! 

 

Dobrze mówisz /  piszesz :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amaranta napisał:

Zastanawiałam się co @Jokerdziś na będzie chciał opylić a tu nic :dSprawą telewizora zbyt pochłonięty dobrze że @Wenusiai @Waldiprzynajmniej się przywitali. No to ja też jako ta brunetka wieczorową porą witam się z Wami serdecznie;))

Ale Ty coś późno dzisiaj śpiochu ??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi się nie chce,i z niecierpliwością odliczam te 7 dni które mi zostały do wyjazdu.Pdp sama nie wie czego chce czym zaczynam czuć się poirytowana.Ubierze na siebie ciepły sweterek,szlafrok,szalik(tak,w tą pogodę)a za chwilę sapie że jej niedobrze i chyba ma gorączkę.Rozbieram i tłumaczę że tyle warstw w tą pogodę to też nie jest dobrze...Chyba się obraziła bo nawet dobranoc nie odpowiedziała...

Chciała iść spać toją położyłam(1,5 godziny wcześniej niż zwykle)Jestem już u siebie i słyszę jak łazi po domu...

Edytowane przez Patrycja781
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2022 o 21:01, Patrycja781 napisał:

Nic mi się nie chce,i z niecierpliwością odliczam te 7 dni które mi zostały do wyjazdu.Pdp sama nie wie czego chce czym zaczynam czuć się poirytowana.Ubierze na siebie ciepły sweterek,szlafrok,szalik(tak,w tą pogodę)a za chwilę sapie że jej niedobrze i chyba ma gorączkę.Rozbieram i tłumaczę że tyle warstw w tą pogodę to też nie jest dobrze...Chyba się obraziła bo nawet dobranoc nie odpowiedziała...

Chciała iść spać toją położyłam(1,5 godziny wcześniej niż zwykle)Jestem już u siebie i słyszę jak łazi po domu...

Hejka Pati ? 

No tak to już jest z takimi osobami i trzeba okazać trochę empatii i cierpliwości ? 

Jak skończyłaś pracę to wyłącz się , posłuchaj muzyki , wycisz się ...ale tego trzeba się naumieć ? 

Już bliżej niż dalej , dasz radę

Spokoju życzę ?

 

Edytowane przez Wenusia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Hejka Pati ? 

No tak to już jest z takimi osobami i trzeba okazać trochę empatii i cierpliwości ? 

Jak skończyłaś pracę to wyłącz się , posłuchaj muzyki , wycisz się ...ale tego trzeba się naumieć ? 

Już bliżej niż dalej , dasz radę

Spokoju życzę ?

 

Święta prawda. Albo film ,może też być jakaś pogaducha telefoniczna ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2022 o 21:01, Patrycja781 napisał:

Nic mi się nie chce,i z niecierpliwością odliczam te 7 dni które mi zostały do wyjazdu.Pdp sama nie wie czego chce czym zaczynam czuć się poirytowana.Ubierze na siebie ciepły sweterek,szlafrok,szalik(tak,w tą pogodę)a za chwilę sapie że jej niedobrze i chyba ma gorączkę.Rozbieram i tłumaczę że tyle warstw w tą pogodę to też nie jest dobrze...Chyba się obraziła bo nawet dobranoc nie odpowiedziała...

Chciała iść spać toją położyłam(1,5 godziny wcześniej niż zwykle)Jestem już u siebie i słyszę jak łazi po domu...

To dobrze że łazi bo mój to już krzyczalby HILFE bo spać nie może

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...