Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Amaranta napisał:

@Janeczka1963i @Wenusiajak Was tym nie ściągnę to już nie wiem czym może @LACH.jaką kurą z różna???

 

@Janeczka1963robi smalczyk a @Wenusiamałosolne. Były obydwie ale jeszcze produkt był nie gotowy do mojego chrupiacego, powszedniego i się nie wychylały ??????

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej forumowiczki i forumowicze :)  Mam takie zapytanie (pytam tutaj na rozmowie przy kawie bo najwięcej osób)... Obecnie zarabiam przez agencje 1350 euro (mam tutaj miesięcznie od rodziny dobry dodatek od rodziny, ale to z agencją już nie ma nic wspólnego) niedługo 3 lata od kiedy wyjeżdżam na ten sam adres, jedna osoba, adres dosyć luźny.  Zmieniamy się ze zmiennikiem i tak już się zastanawiamy czy 1350 euro to nie jest obecnie za mało? Bo nie wiem czy w bambuko nie jesteśmy przypadkiem robieni. Czy 1350 to jest aktualnie w ogóle akceptowalne? Oboje już w opiece od 10 lat. W Sindbadzie ostatnio uciąłem rozmowę z jedną opiekunką i mówiła, że robi za 1500 euro, ale to nie jest jakoś dużo.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Michał845 napisał:

Hej

Serwus Michał!

A wejdź sobie w swoje PUE ZUS i sprawdź odprowadzane składki. Naturalnie wiadomość tą pozostaw tylko dla siebie, ale przerachuj co ci się opłaca? I niech to nie będzie tylko jeden z wielu składowych wynagrodzenia. Jest jeszcze święty spokój a to bezcenne. Zawsze jest coś za coś ?

Screenshot_20220722-163638_Chrome.thumb.jpg.fdb8a2ac0296bce687d7a1e13f7f6b5a.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @LACH. :)  Nie jeżdżę prywatnie, przez agencje. Mówiąc szczerzę nie patrzyłem co tam mam na profilu, ale jest błędnie, trzeba to zmienić :)

Jeśli chodzi o ZUS to jest różnie w różnych agencjach. W mojej teoretycznie odprowadzają od średniej krajowej ale matka której daje do wypełnia moje PITy mówi, że mi idą grosze na emeryturę. To jest u nich skomplikowane i muszę w końcu wybrać się do jakiejś osoby biegłej w tych sprawach.

Chodzi mi głównie czy 1350 euro to mało ale do zaakceptowania, czy to jest zbyt mało i agencja nie podchodzi do mnie uczciwie. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Michał845 napisał:

Hej forumowiczki i forumowicze :)  Mam takie zapytanie (pytam tutaj na rozmowie przy kawie bo najwięcej osób)... Obecnie zarabiam przez agencje 1350 euro (mam tutaj miesięcznie od rodziny dobry dodatek od rodziny, ale to z agencją już nie ma nic wspólnego) niedługo 3 lata od kiedy wyjeżdżam na ten sam adres, jedna osoba, adres dosyć luźny.  Zmieniamy się ze zmiennikiem i tak już się zastanawiamy czy 1350 euro to nie jest obecnie za mało? Bo nie wiem czy w bambuko nie jesteśmy przypadkiem robieni. Czy 1350 to jest aktualnie w ogóle akceptowalne? Oboje już w opiece od 10 lat. W Sindbadzie ostatnio uciąłem rozmowę z jedną opiekunką i mówiła, że robi za 1500 euro, ale to nie jest jakoś dużo.

Są oferty za jeszcze mniejszą stawkę ale są i za dużo większą niż 1350e.Skoro rodzina daje Wam dodatkowo to pewnie nie jest żle(chyba daje przyzwoicie ....pytanie co oznacza przyzwoicie haha)Nie pytam absolutnie ?  No i stała sztela bez stresu jak to na nowym adresie czesto bywa.Poza tym dla facetów jest znacznie mniej ofert i nie mają możliwości przebierać.Kase też chyba macie z góry niższą.   

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michał845 napisał:

Hej @LACH. :)  Nie jeżdżę prywatnie, przez agencje. Mówiąc szczerzę nie patrzyłem co tam mam na profilu, ale jest błędnie, trzeba to zmienić :)

Jeśli chodzi o ZUS to jest różnie w różnych agencjach. W mojej teoretycznie odprowadzają od średniej krajowej ale matka której daje do wypełnia moje PITy mówi, że mi idą grosze na emeryturę. To jest u nich skomplikowane i muszę w końcu wybrać się do jakiejś osoby biegłej w tych sprawach.

Chodzi mi głównie czy 1350 euro to mało ale do zaakceptowania, czy to jest zbyt mało i agencja nie podchodzi do mnie uczciwie. 

Masz doświadczenie i znasz język to napisze Ci ogólnie że mało. Widziałam wyższe wynagrodzenia ale pytanie w co wdepniesz.   

Edytowane przez Amaranta
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Amaranta napisał:

Masz doświadczenie i znasz język to napisze Ci ogólnie że mało. 

hej :) No właśnie wiem, że mało, ale zastanawiałem się czy na chwilę obecną nie jest to ZBYT mało.  Co do facetów w tej branży to fakt faktem, że kobiet jest sporo więcej ale facetów już też od groma. Sam się już z kilkunastoma zmieniałem. Może kobiety nie w pełni zdają sobie z tego sprawę bo często są na adresach gdzie rodzina akceptuje chce tylko kobiety i z mężczyznami opiekunami nie mają dużo do czynienia ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Michał845 napisał:

hej :) No właśnie wiem, że mało, ale zastanawiałem się czy na chwilę obecną nie jest to ZBYT mało.  Co do facetów w tej branży to fakt faktem, że kobiet jest sporo więcej ale facetów już też od groma. Sam się już z kilkunastoma zmieniałem. Może kobiety nie w pełni zdają sobie z tego sprawę bo często są na adresach gdzie rodzina akceptuje chce tylko kobiety i z mężczyznami opiekunami nie mają dużo do czynienia ;) 

Oj drobiazgowy facet z Ciebie niech Ci będzie,, Zbyt".Nie pytaj czy ,,zbyt,zbyt':d

 

Edytowane przez Amaranta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Słoneczkom!

Światlo mojego życia przysłalo mi wczoraj wieczorem wiadomość z rycinką:

"Nie ma chwili bym o Tobie nie myślała, cdn"

20220724_072333.jpg.99f7ef23e56f6f413bda6afb31207457.jpg

 

Podziękowałem i przeszczęśliwy że żonka słodka i kochana myśli o mężu, zasnąłem snem spokojnego.

~~~

Punkt 7.oo, niedziela, przyszła rycina nr 2:

20220724_072637.jpg.b875d5dda5d4583c40e5d709e1743599.jpg

No i jak jej nie kochać za takie poczucie humoru?

~Miłość to nie mydło...????~

I z tem oto mottem pozostawiam samopas, życząc takiego Dnia Pańskiego, jak kiedyś celebrowali nasi prości i mądrzy przodkowie.

Samych wesołych załączników od rodzin!

Bywajcie!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LACH. napisał:

Dzień dobry Słoneczkom!

Światlo mojego życia przysłalo mi wczoraj wieczorem wiadomość z rycinką:

"Nie ma chwili bym o Tobie nie myślała, cdn"

20220724_072333.jpg.99f7ef23e56f6f413bda6afb31207457.jpg

 

Podziękowałem i przeszczęśliwy że żonka słodka i kochana myśli o mężu, zasnąłem snem spokojnego.

~~~

Punkt 7.oo, niedziela, przyszła rycina nr 2:

20220724_072637.jpg.b875d5dda5d4583c40e5d709e1743599.jpg

No i jak jej nie kochać za takie poczucie humoru?

~Miłość to nie mydło...????~

I z tem oto mottem pozostawiam samopas, życząc takiego Dnia Pańskiego, jak kiedyś celebrowali nasi prości i mądrzy przodkowie.

Samych wesołych załączników od rodzin!

Bywajcie!

Muszę podebrać bo superowe i już widzę reakcje brzydszej połowy :dGratuluje poczucia humoru ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...