Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyste okna mam komu je dam takie ładne okna :p

Witam i o zdrowie pytam .Czy do mnie zawita w końcu słońce w pełnej krasie? Bo póki co to licho.A jeszcze baby za stodołą gadają, że jak okna myją to i deszcz spadnie :o  No to lecem bo mnie kuchnia woła będzie letkostrawnie xd

chairs-2181960.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Amaranta napisał:

Czyste okna mam komu je dam takie ładne okna :p

Witam i o zdrowie pytam .Czy do mnie zawita w końcu słońce w pełnej krasie? Bo póki co to licho.A jeszcze baby za stodołą gadają, że jak okna myją to i deszcz spadnie :o  No to lecem bo mnie kuchnia woła będzie letkostrawnie xd

chairs-2181960.jpg

Nie jamrzyj, zobacz, jeszcze się upocisz a na urlopie.zagotujesz:

Screenshot_20220618-114735.thumb.jpg.41877578919be90ad944c14685925883.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2022 o 23:59, marcys napisał:

A nie, zaraz, momencik. To Ty tam nie odpoczywałaś? Nie mów, że opieka nad starszą i chorą miłą osóbką Cię zmęczyła. Nie dość (kto pamiętał, że piszemy to osobno? Autokorekta robi robotę), że opłacili przejazd, dali jedzenie za darmo, pokój to jeszcze odpoczywanie w głowie. Czy Ty wiesz ile osób marzy o takich dwumiesięcznych wakacjach ZA GRANICĄ i to w dodatku niemiecką. Pojesz, pośpisz, popierzesz i zrobisz obiad który i tak byś zrobiła w domu za który zapłacą z 1500€ i jeszcze wielkie zmęczenie. A inne biedne niemieckie duszyczki czekają, żeby paniusia raczyła je odwiedzić, bo teraz wielce zmęczona. Wstydziłabyś się publicznie takie rzeczy pisać. A tfu. W głowach się poprzewracało i teraz mamy taki efekt.

@beatrix+ następna. Odpoczywa i odezwie się KIEDYŚ. Jak nie dajesz jedna z drugą rady to nie zajmujcie miejsca młodszym!

Kto to słyszał chociaż raz o sobie daje łapiora. :tak:

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jurek50 napisał:

Dzień dobry podana na początek dnia. Życzę wszystkim miłego, spokojnego poniedziałku i odpoczynku od tropikalnych upałów. 

Serwus Jerzy! Lato przed nami. Ale przyjdzie też listopad z "miłym" chłodkiem a i chałupinę trzeba będzie ogrzać do 18°C zimą. Tak że tak. Może cieszyć się, że czerwiec POza sezonem grzewczym?  POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,Jeśli kochasz czas zawsze odnajdziesz nie mając nawet ani jednej chwili "J.Twardowski

No to mamy lato najdłuższy dzień i na dodatek to Dzień przedsiębiorcy I Dzień żyrafy też :d

A Alicje i Alojziki świętują dziś imieniny 9?

Zostawiam coś na rozruch od Schaboszczaków ,stare ale pod nosem kiedyś nucone.  Spokojności i radości życząc idę robić kawę.Co ja tu robię o 6???:)))) 

 

Edytowane przez Amaranta
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cała prawda o poniższym.
Polka, opiekunka w pauzie, poszła na basen, laska że ta joj i to o nią poszło. Dzewczyny, uprasza się, nie rozpętujcie swoim słowiańskim seksapilem konfliktów!

https://m.bild.de/regional/berlin/berlin-aktuell/berlin-wasserpistolen-spass-wird-zu-schlaegerei-mit-100-personen-80455156.bildMobile.html

Serwus Słonka!

To jedziemy przez ten dzionek z biglem!

Udanego w każdej płaszczyźnie, niezależnie czy w poziomie, czy pionie!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...