Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.06.2022 o 08:52, SYLWIAK napisał:

Witam kochani:cześć2:ze śpiewem mi nie po drodze, ale dzisiaj zaryzykuję: "ta ostatnia niedziela...." :oklaski: wyjazd w piątek ? Miłego dnia wszystkim życzę ?

Śpiewaj @SYLWIAK będziemy spijać słowa z Twych ust i będziemy Cie kochać :d

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2022 o 14:58, marcys napisał:

Wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej. Milego tulenia. 

Sylwiak to juz jak w domu. Najlepsze przed Toba. Kiedy ty sie bedziesz cieszyc to beatrix juz zacznie narzekac.

Już za chwilkę... już za momencik do  busa z powrotem będę kręcić.

Jeszcze go nie zabiłam.

Ale to kwestia czasu ???

 

15 h jazdy...

Teraz odpoczywam przeznaczony najbliższy tydzień

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2022 o 14:58, marcys napisał:

Wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej. Milego tulenia. 

Sylwiak to juz jak w domu. Najlepsze przed Toba. Kiedy ty sie bedziesz cieszyc to beatrix juz zacznie narzekac.

A narzekać to Ona czasem lubi a jak jeszcze jej Turków wyłączą to już 3 wojna na horyzoncie :płacz-łzy-radość-twarz:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Londyn,Rzym ,Warszawa witam wieczorem  balkonu, chłodem powiało.Cos tam poszukam w Fern a jak nie to wskoczę w bety tylko się dobrze rozpędzę wszak już pora na dobranoc bo już księżyc świeci ,a miski panie lubią bo to takie pluszaki, ciche :d

mattress-2489615.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2022 o 10:26, beatrix+ napisał:

Mąż pan zaś cały w skowronkach, nie przestaje merdać ogonkiem

W domu @beatrix+

Znajdź męża

cats part GIF

Tail Zebra GIF by Planckendael

Dog Food Tail GIF by Taste of the Wild

dance twerk GIF by Spinnin' Records

dog pulls GIF

Lion Tail GIF by SWR Kindernetz

Witajcie. Zazdroszczę wracającym. Za dwa dni zsyłka na 3 miechy.  Ja też śpiewam ta ostatnia niedziela, ale i emocje inne. Miłej nocy. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amaranta napisał:

Hallo Londyn,Rzym ,Warszawa witam wieczorem  balkonu, chłodem powiało.Cos tam poszukam w Fern a jak nie to wskoczę w bety tylko się dobrze rozpędzę wszak już pora na dobranoc bo już księżyc świeci ,a miski panie lubią bo to takie pluszaki, ciche :d

mattress-2489615.jpg

Zapytałem gdzie ten misiu kima? Zobacz co mi zapodało!?!

Screenshot_20220606-232218_Google.thumb.jpg.8836e2d7edeb7300a8bba4ed8e998e0a.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Amaranta napisał:

Śpiewaj @SYLWIAK będziemy spijać słowa z Twych ust i będziemy Cie kochać :d

 

@Amaranta jak zawsze miła, jednak nie wiesz co mówisz:tak2: głosik ci u mnie jak u słowika co konie dusi:haha: zanim pyska otworzę to mąż zapobiegawczo roboty szuka by tego nie słuchać ? Nie wiem jak te moje dzieci mogły przy tym wyciu zasypiać ???

Miłego dzionka wszystkim:cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, SYLWIAK napisał:

@Amaranta jak zawsze miła, jednak nie wiesz co mówisz:tak2: głosik ci u mnie jak u słowika co konie dusi:haha: zanim pyska otworzę to mąż zapobiegawczo roboty szuka by tego nie słuchać ? Nie wiem jak te moje dzieci mogły przy tym wyciu zasypiać ???

Miłego dzionka wszystkim:cześć2:

E tam nie taki diabeł straszny ...:dJa też nie gotuje ekskluzywne a jedzą :dZ racji tego iż posiadasz dystans do siebie jak @LACH.widzę;)to zostawiam dla Was kultowy utwór.Właśnie go wczoraj nocą usłyszałam ...znów ...i ciągle, niezmiennie ten sam odbiór jak wiele lat temu? 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żytni na zakwasie jest, smalczyk psztyniecki nieodłącznie, to po pajdzie i lulu. A! Kto potrafi dobrze w małosolne?!? Tego brakuje do pełni szczęścia. I garnuszka słodkiej, mocnej zbożówki, "Turka" albo "Kujawianki". Co te ludzie teraz o smakach i doznaniach wiedzą? Wszystko musi być podparte Mendelejewem... . Czasy konarów.

20220607_185519(0).thumb.jpg.55668b399aa8eb918ca689947941f64a.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...