Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.05.2022 o 17:43, beatrix+ napisał:

Witajcie prawie w samo południe ?

Dziś miałam przypadek z goła niespotykany..

Otóż będąc na "palzie" boszsz... jak to wygląda ?No to będąc na przerwie w międzyczasie tak zwanym i obserwując, można rzec, życie seksualne miejscowych insektów ? szczególnie jednego szerszenia , co to mi bzykał za uchem,a w zasadzie po oknie , postanowiłam się dziada bzykacza pozbyć.

Ja nie wiedziałam, że to takie duże zwierzę jest! 

W końcu udało mi się i wydawało- to jest słowo klucz-  że już jest w tunelu i widzi białe światełko.

Ponieważ leciwa jestem...aj! LENIWA...oki, leCiwa też, zatem nie sprzątnęłam tego truchła.Se leżał na dywanie.

Oczywiście, po paru godzinach LECIWA, LENIWA i jak się zaraz okazało SKLEROTYCZNIE DEMENCYJNA opiekunka zapomniała o trupie na podłodze i bosą gyrą na niego wzięłam i najszłam.

Na szczęście nie całą moją mało skromną osóbką, jeno nacisk był jednosekundowy i jednogramowy?,mimo to poczułam ukłucie i mrowienie na śródstopiu.

Nachyliłam się nisko, a ten umarty dziad macha mi przed nosem swoim zdychajacym żądłem!!

Ach ty dziadu szemrany, ach ty w mordę kopany!!

Ach ty szczeżujo przebrzydła, ty pomocie diabelski, ty kreaturo ohydla!!

Ja ci kolorek ćwarzy zmienię i w zieloną wykładzinę przykleję!!

Och!!

Po czym odkazilam  stopę jakimś czymś z alkoholem, potem posmarowałam hydrocortizonem, a na koniec moich medycznych działań, szklaneczkę wapna do jamochłonu wlałam!

 

No bo żeby człowieka trup zeżreć kciał,. toć to nie uchodzi...nie uchodzi..

No, ale takie rzeczy to tylko mnie mogą się zdarzyć ??

Miłego popołudnia Robaczki!

 

P.s.

Szerszenia pogrzeb już się odbył.

 

Miałaś zatem bliskie spotkanie ze śmiercionośnym stworzeniem - dobrze ze nie masz alergii na ten rodzaj .. Bardzo dobrze - okrutnie to się kończy. 

Widywałem te insekty jak objąłem dom na wsi w setkach... Brrrrr -  nie polecam spotkania (i momo ze zabijać odradzam :najlepsza jest paletka do badbinktona - sprawdzone ?)

MIŁEGO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Amaranta napisał:

No to kończymy ten dzień bez kawy ,może jakiś inny napój? O....niech będzie meliska,rumianek i anyż?Raz kozie śmierć :radość-uśmiech-twarz:Dobrej już nocy

girl-3231703.jpg

W związku z wysoką temperatura na zewnątrz zamieniłem populudniowa kawę na lody - działa bardzo dobrze i na mnie i na pdp☺️?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Waldi napisał:

W związku z wysoką temperatura na zewnątrz zamieniłem populudniowa kawę na lody - działa bardzo dobrze i na mnie i na pdp☺️?

To ja przychodzę z uśmiechem. Wszyscy znają powiedzenie o człowieku o dwóch twarzach? Właśnie go znaleziono. 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Joker napisał:

To ja przychodzę z uśmiechem. Wszyscy znają powiedzenie o człowieku o dwóch twarzach? Właśnie go znaleziono. 

 

 

Uśmiałam się. Dzień dobry. Przynoszę dla każdego coś dobrego. Miłego dnia wszystkim!

Coffee Wow GIF

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnia nierówno ,ale sunę powoli  jak to w niedzielę ,na te słodkości.Pytam tylko gdzie ten  plener  lachowskixd.Może do wieczora doczołgam się jakoś z moim dobytkiem. Dzień dobry:d

snail-5395186.jpg

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Amaranta napisał:

Powierzchnia nierówno ,ale sunę powoli  jak to w niedzielę ,na te słodkości.Pytam tylko gdzie ten  plener  lachowskixd.Może do wieczora doczołgam się jakoś z moim dobytkiem. Dzień dobry:d

snail-5395186.jpg

Screenshot_20220522-094008_Maps.thumb.jpg.199cbc704f85579e6132e0acf52f56d1.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Słoneczka!


Pogoda suuuper.


Do lidla mąkę rzucili!!! (W rewe pustki).
Ale w limicie na kunda.
Olej tylko słonecznikowy po 5€/1l.
Mam 6 kilo ale się bedę woził.
A podobno było tutaj w szafce ze dwadzieścia kilo szymanowskiej, to jakiś frajer wyrzucił.
Kopa jaj do tego i trochi makaroni na uszy można już nawijać. Różne ślaczki...
W zdrowiu i z humorem!
No bo jak nie dziś, to kiedy?
Grzecznie zapytowywuję. I po cichu(bez ryku-kuku).
Pakuje manele i wylot z Seniorrresssą pod palmy.
Mam stresa, bo tam dzikie ludy zamieszkują, to te kanibale podobno a ja mięsisty. I rekyny...

 

20220523_070711.thumb.jpg.03e9d3d5807ed9152ac2dcdd4b25458f.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie lepiej.

Dzień dobry! Miłego dnia dziewczyny i chłopaki.

17 godzin temu, beatrix+ napisał:

Ileż można psiamać na chłopa czekać????

To on czeka na Ciebie. Jeździ chłopina i marzy, że to już za chwilę. Niech ten czas leci! To już tylko 2 tygodnie chociaż lepiej sobie liczyć w niedzielach bo tylko 2 :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jurek50 napisał:

Jacek Sasin obiecuje Polakom niemieckie zarobki

W przeliczeniu na Sasinowe. ;) Ludzki pan, czekamy, boję się jak już tego nawet dożyjemy to Niemcy będą zarabiać 3 x więcej

DZIEŃ DOBRY!

Dzisiaj egzamin ósmoklasistów. W portalach piszą ósmoklasiści lub ośmioklasiści. Oba te słowa oznaczają co innego. Ósmoklasista to uczeń klasy 8, a ośmioklasista to osoba, która zakończyła naukę na 8 klasie. Taka ciekawostka. Forum uczy, forum bawi, forum wszystkich tutaj zbawi ;)

Kawa raz, ciach dwa.

Christmas Cookies Party GIF by Paperless Post Black Coffee GIF

 

Edytowane przez Joker
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...