Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Pomoc domowa. 15.04. 1500EUR netto za m-c, Monachium miasto!
Numer oferty: 5983

Planowany termin wyjazdu: 15.04.2020
Lokalizacja: Monachium
Wymagana znajomość języka: dobry
Wynagrodzenie: 1500EUR netto

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

SUPER OFERTA POMOC DOMOWA 1500 EUR netto za mies., OD 15.04.2020 Miejsce wykonywania pracy Monachium. Opieki potrzebuje Senior, mobilny, bardzo kulturalny, miły starszy Pan, który sporadycznie prosi o wsparcie w utrzymaniu higieny, natomiast Opiekunka-Pomoc domowa skupia się głównie na prowadzeniu domu, przyrządzaniu posiłków. Senior dużo czyta. Starszy Pan mieszka w bardzo ładnym domu jednorodzinnym z ogrodem w spokojnej dzielnicy. Dla Opiekunki komfortowy pokój z oddzielną łazienką i internetem.
Palenie papierosów nie jest tolerowane.
Wyjazd nie krótszy niż na okres 1 miesiąca

Zakres czynności dla opiekunki:

Opieki potrzebuje Senior, mobilny, bardzo kulturalny, miły starszy Pan, który sporadycznie prosi o wsparcie w utrzymaniu higieny, natomiast Opiekunka-Pomoc domowa skupia się głównie na prowadzeniu domu, przyrządzaniu posiłków. Senior dużo czyta.

Warunki zakwaterowania:

Starszy Pan mieszka w bardzo ładnym domu jednorodzinnym z ogrodem w spokojnej dzielnicy. Dla Opiekunki komfortowy pokój z oddzielną łazienką i internetem.

Wymagania:

dobry j. niem.

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...