Skocz do zawartości

Praca dla pary opiekunek/ów !!! od 15.04.2020 na 2 m-ce; 23843 Travenbrück (PS/Lan) 1 osoba: j.niem. dobry: 1400 EUR/m-c + 1 osoba j.niem. podst./komunikatywny: stawka do uzgodnienia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adjo praca opieka

Adjo poszukuje chętnych, z terenu całej Polski, do pracy w Niemczech w charakterze:

 

Praca dla pary opiekunek/ów !!! od 15.04.2020 na 2 m-ce; 23843 Travenbrück (PS/Lan) 1 osoba: j.niem. dobry: 1400 EUR/m-c + 1 osoba j.niem. podst./komunikatywny: stawka do uzgodnienia

Wynagrodzenie: 1 os. 1400 EUR/ 1 os.do uzg.
Termin: 15.04.2020

form.png

 

Informacje o ofercie:

Do opieki małżeństwo:

Kobieta, lat 87, waga 60 kg, wzrost 169 cm. Ma nietrzymanie moczu, lekką depresję, słabo widzi. Porusza się na wózku inwalidzkim. Korzysta z pieluch. Jest osobą miłą i komunikatywną. Jest niesamodzielna- konieczny transfer.

Mężczyzna, lat 89, wzrost 182cm. Ma cukrzycę (bez żadnej diety), nosi aparat słuchowy. Porusza się również na wózku, czasem-rzadko z pomocą balkonika. Korzysta z pieluch. Raz w tygodniu przychodzi do niego fizjoterapeuta.

Codziennie przychodzi Pflegedienst, aby seniorkę umyć, ubrać i rozłożyć leki oraz nałożyć seniorowi rajstopy uciskowe. Rodzina podopiecznych jest bardzo sympatyczna, dba o opiekunki/opiekunów. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z jedną z pań, które są na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego u jednej osoby- opiekuna/ki, u drugiej osoby może być język podstawowy lub komunikatywny (tu stawka do uzgodnienia).

Wymagania:

Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego u jednej osoby- opiekuna/ki, u drugiej osoby może być język podstawowy lub komunikatywny (tu stawka do uzgodnienia).

Gwarantujemy:

• legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec i pozostałych krajów UE,
• atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy,
• składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej,
• zwrot kosztów podróży,
• kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1,
• stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy,
• możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące.

Kontakt:

Strona internetowa: www.adjo.pl
Mail: [email protected]
Telefony: + 48 82 569 84 79, +48 519 142 771, +48 519 084 034
wyślij SMS o treści "Praca"

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...