Skocz do zawartości

Samotna seniorka/ 1400 € + 100 € / od zaraz/ dobry lub komunikatywny niem. / ok. Monachium


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Abensberg ok 90 km od Monachium
Data wjazdu: 03-04-2020
Wynagrodzenie: 1400 netto/ miesiąc + dodatek za święta
Znajomość języka: komunikatywna

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Miejsce:

Abensberg ok 90 km od Monachium

Data wyjazdu:

2020-04-03

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1400 € netto/ miesiąc + 100 € za Święta

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Opieka nad 89 letnim Panem , mierzy 161 cm , waży 71 kg. Poszukujemy Pani z komunikatywnym lub dobrym niemieckim i doświadczeniem w opiece, gotowej na wyjazd na 2 miesiące.

Opis oferty:

Do seniorki przychodzi Pflegedienst podaje lekarstwa oraz zakłada pończochy uciskowe. Seniorka ma cukrzycę oraz demencję. Cierpi na niewydolność serca. Jest po amputacji nogi (okolice ud), występuję inkontynencja moczowa - nosi pampersy. Porusza się na wózku inwalidzkim- sam przechodzi z łóżka na wózek. Niedosłyszy, ma bardzo słaby apetyt. Należy jej pomóc przy higienie , toalecie, przebieraniu. Seniorka sama wstaje w nocy do toalety ( nie wymaga pomocy opiekunki ). Seniorka mieszka w mieszkaniu na parterze, jest dostępny oddzielny pokój, dostęp do Internetu. Podopieczna w mieszkaniu ma papużkę falistą. Do zadań należy także zajęcie się gospodarstwem domowym ( pranie, gotowanie, małe zakupy/ duże zakupy robi rodzina). Seniorka jest spokojna, towarzyska. Trzeba sprawdzać czy podopiecznej nie zatrzymuje się woda w organizmie . Bywa zapominalska. W ciągu dnia bywa zmęczona ze względu na leki, trzeba sprawdzać aby w ciągu dnia spała 2-3h. Preferowane są niskotłuszczowe posiłki -regularne małe posiłki , ze względu na cukrzycę. Wynagrodzenie ; 1400 € netto za miesiąc + 170 € zwrot kosztów podróży + 100 € bonus na Wielkanoc

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...