Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

secawo_profil.png

poszukuje

Poszukujemy opiekunki do Pani Siegrun od 14.02 za 1300!

Zlecenie nr: 2499
Oferowana stawka: 1300
Data wyjazdu: 14.02.2020
Miejscowość: Osnabruck

form.png

 

Opis oferty pracy:

Pacjentka, lat 81, 162 cm, 80 kg, osłabienie starcze, osteoporoza, problemy z sercem, początkowa inkontynencja. Pani ma jedną nerkę (trzeba kontrolować ilość wypitych płynów). Stopień niepełnosprawności: 2. Dobrze mówi, nosi okulary. Częściowe problemy ze słuchem, nie nosi jednak aparatu słuchowego. Prawidłowa orientacja czasowo-przestrzenna, osobowa oraz sytuacyjna.
Pani Siegrun:
• Po powrocie ze szpitala (złamana noga) jest osobą leżącą, jest wstanie zrobić kilka kroczków, ale z wygody woli leżeć w łóżku. Babci trzeba pomagać przy wstawaniu, nie ma liftu, ale jest złożony wniosek o sprzęty specjalistyczne.
• na wyposażeniu do dyspozycji podopiecznej są również – łózko pielęgnacyjne, stołek prysznicowy, podwyższenie na toalecie;
• potrzebuje wsparcie podczas mycia (łazienka ma być dostosowana do osób starszych), samodzielnie potrafi umyć sobie twarz, protezę zębową oraz dłonie;
• jest osoba z poczatkująca inkontynencją, wspomaga się wkładkami i mieluchomajtkami
• potrzebuje pomocy przy ubieraniu & rozbieraniu, samodzielnie wybiera w co chce się ubrać;
• samodzielnie je i pije, nie przestrzega diety, nie ma problemów z połykaniem i żuciem;
• podopieczna przesypia noce, nie bierze środków nasennych, zasypia bez problemów, w nocy nie potrzebuje pomocy opiekunki;
• w domu ma także zajęcia gimnastyczne 2 razy w tygodniu.
Z charakteru p. Siegrun jest osobą serdeczną, pozytywną, komunikatywną, z dużym poczuciem humoru i dystansem do samej siebie. Nie zraża się jak jej się coś nie udaje, tylko próbuje dalej, ponieważ zależy jej na powrocie do mobilności.
Pani ma 3 córki, które są bardzo pomocne, miłe, sympatyczne. Większe zakupy robią one. Nie a problemu z pieniędzmi na zleceniu.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych:

Pani Siegrun sama mieszka w kamienicy w centrum miasta. Do najbliższego sklepu jest ok 5 minut pieszo. Opiekunka ma osobny pokój z telewizją, dostępem do internetu oraz oddzielną toaletą.

Obowiązki Opiekuna:

Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy. Aktywizacja podopiecznej, wspólne spacery, gry.

Wymagania:

Prawo jazdy, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca

Dodatkowe informacje:

brak

Oferujemy:

- korzystny pakiet ubezpieczeniowy,
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce wygodnymi busami
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- wygodne zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: [email protected]
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 211
53-149 Wrocław
lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...