Skocz do zawartości

Opiekunka do mobilnej, samotnej, spokojnej, miłej Seniorki, 19.02., 1400EUR netto, Dusseldorf!


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Opiekunka do samotnej, spokojnej, miłej Seniorki, 19.02., 1400EUR netto, Dusseldorf!
Numer oferty: OFR-2020-02-08-1

Planowany termin wyjazdu: 19.02.2020
Lokalizacja: Dusseldorf
Wymagana znajomość języka: dobry
Wynagrodzenie: 1400EUR netto

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Spokojna, miłą, mobilna Senorka, poruszająca się z balkonikiem i potrzebuje lekkiego wsparcia w prowadzeniu domu, zakupach i wsparcia w higienie. Pani jest kontaktowa, otwarta, lubi rozmawiać. Mieszka w domu jednorodzinnym w Dusseldorf, obok sklepy i i punkty handlowe, dla Opiekunki duży pokój z wyjściem na taras, internetem.

Zakres czynności dla opiekunki:

.Spokojna, miłą, mobilna Senorka, poruszająca się z balkonikiem i potrzebuje lekkiego wsparcia w prowadzeniu domu, zakupach i wsparcia w higienie. Sklepy znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie, bardzo dobre połączenie komunikacyjne, gdyby Opiekunka chciała wybrać się do centrum miasta.

Warunki zakwaterowania:

Mieszka w domu jednorodzinnym w Dusseldorf, obok sklepy i i punkty handlowe, dla Opiekunki duży pokój z wyjściem na taras, internetem.
Opiekunka może być osobą palącą, palenie na zewnątrz.

Wymagania:

Język dobry

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

lub

prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...