Skocz do zawartości

Opiekunka do spokojnej, kulturalnej Seniorki 14.02., Norymbergia, 1400EUR netto/m-c!


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Opiekunka do spokojnej, kulturalnej Seniorki 14.02., Norymbergia, 1400EUR netto/m-c!
Numer oferty: OFR-2020-02-07-2

Planowany termin wyjazdu: 14.02.2020
Lokalizacja: Norymbergia
Wymagana znajomość języka: KOMUNIKATYWNY
Wynagrodzenie: 1400 euro netto/m-c

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Seniorka jest osobą spokojną, miłą, ma ustalony rytm dnia, jest lekko zapominalska. Potrzebuje z racji ogólnego osłabienia starczego pomocy w prowadzeniu domu, wsparcia podczas wizyt u lekarza, podczas zakupów. Opiekunka może liczyć na wsparcie w czynnościach i pracach domowych niemieckiej pomocy sprzątającej. Do dyspozycji Opiekunki komfortowy pokój z balkonem oraz internetem w dużym mieszkaniu w spokojnej dzielnicy Norymbergii. Blisko sklepy i inne punkty handlowe.
Opiekunka może być osobą palącą, palenie na zewnątrz.

Zakres czynności dla opiekunki:

Seniorka potrzebuje z racji ogólnego osłabienia starczego pomocy w prowadzeniu domu, wsparcia podczas wizyt u lekarza, podczas zakupów. Opiekunka może liczyć na wsparcie w czynnościach i pracach domowych niemieckiej pomocy sprzątającej.

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji Opiekunki komfortowy pokój z balkonem oraz internetem w dużym mieszkaniu w spokojnej dzielnicy Norymbergii. Blisko sklepy i inne punkty handlowe.
Opiekunka może być osobą palącą, palenie na zewnątrz

Wymagania:

Język komunikatywny

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

lub

prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...