Skocz do zawartości

Oferta od 12.02/ 1400 € + 100 € za Święta/ okolice Ratyzbony/ Samotna seniorka


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Oferta od 12.02/ 1400 € + 100 € za Święta/ okolice Ratyzbony/ Samotna seniorka

Miejscowość: Wenzenbach (15 km od Ratyzbony)
Data wjazdu: 2020-02-12
Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

PODOPIECZNY:

Podopieczną jest 75-letnia seniorka (155 cm, 45 kg). Kobieta choruje na demencję - nie jest agresywna, dużo zapomina, należy jej przypominać o codziennych czynnościach, niedosłyszy- nosi aparat słuchowy. W domu porusza się samodzielnie.

Opis oferty:

Na dłuższe dystanse używa rollatora, Jest częściowo inkontynentna (inkontynencja moczowa), należy pomóc jej głównie w czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się. W tym samym domu w oddzielnym mieszkaniu mieszka rodzina seniorki (syn z żoną)- przejmują większe zakupy, pomagają w razie potrzeby. Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece z pacjentami z demencją. Wynagrodzenie: 1400 € netto/ miesiąc + 100 € za Święta + 170 € za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...