Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Bonn/ od zaraz/ 1500 €/ Samotnie mieszkająca seniorka

Miejscowość: Bonn
Data wjazdu: 2020-02-07
Wynagrodzenie: 1500 € netto/ miesiąc
Znajomość języka: komunikatywny

form.png

 

Informacje o podopiecznym

PODOPIECZNY:

Podopieczną jest samotnie mieszkająca 95-letnia seniorka (155 cm, 60 kg). Kobieta jest osobą leżącą, sporadycznie przesadzana jest na wózek inwalidzki- został zamówiony lift.

Opis oferty:

OPIS OFERTY:

Seniorka cierpi na demencję, jest również inkontynentna. Należy jej głównie pomóc w higienie, toalecie, przebieraniu się, transferze na wózek. Podopiecznej należy również pomóc w nocy- wstaje 3- 4 razy. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z oddzielną łazienką, TV, internet. Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1500 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...