Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Poszukiwany OPIEKUN/Opieka nad 75-letnim mężczyzną/ 1500 € / od zaraz

Miejscowość: Bitburg ( ok 30 km od Trewiru)
Data wjazdu: 2020-02-05
Wynagrodzenie: 1500
Znajomość języka: dobry

form.png

 

Informacje o podopiecznym

PODOPIECZNY:

Podopiecznym jest 74-letni mężczyzna (185 cm wzrostu, 75 kg). Senior porusza się przy balkoniku. Choruje na parkinsona (dobrze uregulowany lekami). Jakiś czas temu złamał kość szyjki udowej.

Opis oferty:

MIEJSCE:

Bitburg ( ok 30 km od Trewiru)

DATA WYJAZDU:

2020-02-05

DŁUGOŚĆ ZLECENIA:

2 miesiące

WYNAGRODZENIE:

1500 € netto/ miesiąc

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:

dobry

PODOPIECZNY:

Podopiecznym jest 74-letni mężczyzna (185 cm wzrostu, 75 kg). Senior porusza się przy balkoniku. Choruje na parkinsona (dobrze uregulowany lekami). Jakiś czas temu złamał kość szyjki udowej.

OPIS OFERTY:

Może potrzebować pomocy przy wstawaniu - należy go podeprzeć, w razie potrzeby dostępny jest lift. Mężczyźnie należy pomóc głównie przy higienie, toalecie (nosi pampersy, jednak stara się jeszcze samodzielnie korzystać z toalety), przebieraniu się. Seniorowi zdąża się raz w nocy wstać do toalety. Mężczyzna miesza z żoną ( nie wymaga opieki, jest samodzielna, do tej pory sama zajmowała się mężem). Do dyspozycji opiekuna jest osobne piętro (3 pokoje, oddzielna łazienka, internet, TV). Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego, niepalącej, czynnym prawem jazdy oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1500 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...