Skocz do zawartości

Sposoby na nieprzyjemne zapachy w domu pdp


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

interesuje mnie...jak radzicie sobie z zapachem męskiej kupy...

w przypadku-jeśli musi być robiona w pokoju na tzw CLOSTHUL?

nieraz zapach unosi się po calym mieszkaniu

szczególnie wedruje na gorne pietra...??

hm

samo wietrzenie -to za malo

a zima

to juz w ogóle-MASAKRA??!!

grazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa... Ja wietrzyłam solidnie, a sama przebywałam wtedy w poprzednio zamkniętym pomieszczeniu: moim pokoju. Inne drzwi też zamykałam.

Do zmywania używałam odpowiednich płynów. W sumie dobry jest po prostu ocet z wodą - 1:4.

No i pytanie czemu ten stolec tak cuchnie ? Nowotwór ? na pewno warto zapytać lekarza. A choremu warto podać ziołową herbatkę np z mięty.To może też być spowodowane dietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@[email protected] czy to kupa męska czy damska ,,to jeden fetor,,miałam tak kiedyś ,,że cały zapach szedł w mój pokój:hahaha:,,kupa robiona w toalecie a roznosiła  się wszędzie,,,swojskie zapachy ,,trochę czujemy się jakbyśmy pracowali przy oborniku,,,zapachami to jeszcze bardziej się kupa rozbestwi,,,odpowiednie środki do mycia ,,i wietrzenie,,,wietrzenie,,ale nasi PDP zimą ,,bardzo nie lubią wietrzenia ,,więc kupa się kisi w powietrzu,,razem z innymi zapachami,,  grazka musisz maseczkę ładną sobie sprawić,,bo takie kupy robione na  closthul trwają troszkę czasu nieraz ,,ale co nasze nosy jakieś arystokrackie? wszystko zniosą i wytrzymają,,każdy nosek z utęsknieniem po takich zapachach chce coś pięknego powąchać,,,och te kupy!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 ale masz śliczną focie i bużka taka sympatyczna:) Katar już Ci przeszedł ?Przy wodzie to zawsze chłodniej a jeszcze jak się nogi zamoczy albo nie daj boże wykąpie:).Pisałam Ci,żebyś sobie coś łykła na rozgrzewkę jak whisky nie lubisz to chociaż jakieś piwka grzane a Ty mnie nie słuchasz i teraz się będziesz męczyć z katarem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erika, co ty. Z kamerki laptopa zdjęcia są trochę niewyraźne. Przy większej rozdzielczości już co nieco widać. A nie robię nic, żadne maseczki, kremu używam tylko po kąpieli zwykły "Ziaja" czy coś podobnego.   Po prostu w ostatnich latach mi się przytyło i zmarszczki wygładzone. Wolałabym być te 10 kg chudsza i mieć co najmniej 170 cm wzrostu, ale nie urosnę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrócę do tematu,,bo to poważny temat ,,smrody są smrody i trzeba je tępić i ja jutro,może pojutrze  zaczynam od swoich lokali,,firanki weg do pralki i okienka przelecę i od razu się zapach zmieni,,chodz u mnie się wietrzy non stop i tak już smrodek staroci pogoniłam,,, ale powiem jedno,,brudno ,,zastałam tutaj naprawdę brud,,,nie jestem czepialska ale już za dużo widziałam tego brudu ,,co opiekunki tutaj robiły? nie wiem,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapachy, uroda itp...

A ja waśnie opanowałam umiejętność przepychania kibla zatkanego również przez g...o.

Po kilku razach chyba się udało, jeszcze tylko ze 2 razy wleję gorącą wodę w płynem i chyba zacznę pucować bo śmierdzi w chałupie, albo ja już mam schizę. Ale musiałam zabawić się w hydraulika bo wylało na podłogę i smród nie do pojęcia, Umycie podłogi chyba niewiele dało.

Na szczęście pdp poszła spać więc mam kibelek wolny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje kupic udrazniacz do kanalizacji.Moze byc Rohfrei marki Gut&Gunstig z Edeki , ale jest tez w kazdym markecie. Ja czesto kupuje, bo po przyjezdzie na stelle  czesto musze sprzatac lazienke  a zmienniczki zostawiaja mi zapchana umywalke czy prysznic klakami, woda nie splywa, stoi syf. Na wc tez dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zapachy, uroda itp...

A ja waśnie opanowałam umiejętność przepychania kibla zatkanego również przez g...o

Mój pdp jest gruby, mało pije, siedzi lub leży, żre. Mniej więcej co 5 dni przez pół dnia rodzi w łazience. Jak urodzi to duże i twarde, to mam takie przygotowane drewienko. I dziabam to dziabam...:p Inaczej pójdzie to wszystko na łazienkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kris napisał:

Mój pdp jest gruby, mało pije, siedzi lub leży, żre. Mniej więcej co 5 dni przez pół dnia rodzi w łazience. Jak urodzi to duże i twarde, to mam takie przygotowane drewienko. I dziabam to dziabam...:p Inaczej pójdzie to wszystko na łazienkę...

@kris o matko i córko ,co Ty się masz,,jeszcze trzeba sobie radzic z kupą,,,bo za twarda bo za miękka i leci po drodze po nogawkach,,to rozdrobnic na czynniki pierwsze aby poszło dalej w kanalizę,,,tylko kupa a ile roboty przy niej,,,a jak trudno się pozbyć jeszcze potem po kupie bałaganu,,fajny temacik przed obiadkiem i już myślimy ,,jaka będzie kupa? :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...