Skocz do zawartości

Opiekunka do małżeństwa, Wassenberg, 1400€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

pde_top.png

Opiekunka do małżeństwa
Wynagrodzenie: 1400€ + dodatek świąteczny 100€
Miejscowość: Wassenberg
Wyjazd: od 04.12.2016

form.png

 

Informacje o podopiecznych

Pani jest osobą chodzącą, porusza się o rollatorze, cierpi na osteoporozę i choroby serca, urodzona w 1932 r, 72 kg. Psychicznie ok . Pani nosi wkładki które zmienia samodzielnie. 

Pan natomiast jest urodzony w 1927 r, waży 72 kg i ma I Pflegestufe. Porusza się o rollatorze jest po lekkim wylewie, ma początki demencji. Przesypia tak jak i Pani pełne noce . 

Państwo mieszkają sami w domku jednorodzinnym. 

Wynagrodzenie:

1400€ netto + dodatek świąteczny 100€

Kontakt

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 957-390-451, drogą mailową [email protected] lub wypełniając poniższy formularz:

form.png

form.png

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...