Skocz do zawartości

Opiekunka do małżeństwa, Ahaus, 1300€ netto


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

forum_opiekunkaradzi_zdjecie_w_tle.jpg

Opiekunka do Państwa Oskara i Anny

1300 € / miesiąc, 15.12.2016 – 15.02.2017
Ahaus, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr 14411

Promocja

Wyjedź z nami w okresie zimowym i odbierz dodatkowe 300 euro oraz praktyczny prezent.
Regulamin promocji dostępny na stronie http://medipe.pl/regulamin-wynagradzania-okresie-swiatecznym-20162017/

Informacje na temat zlecenia

Pacjent – Mężczyzna w wieku 94lat, choruje na ogólne zniedołężnienie, dobrze się komunikuje i ma poprawną orientację czasowo-przestrzenną. Porusza się samodzielnie lub przy asekuracji drugiej osoby, za pomocą rollatora. Pacjent raczej sam dba o higienę osobistą, pielęgnację ciała. W dużej mierze jest bardzo samodzielny i rzadko prosi o pomoc.

Pacjentka – Kobieta w wieku 92lat, ma I stopień chorobowy i choruje na niedoczynność serca, osteoporozę i nietrzymanie moczu. Ma niewielkie problemy ze wzrokiem. Orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zaburzona. Porusza się przy wsparciu drugiej osoby. Trzeba asekurować podopieczną przy wchodzeniu po schodach i wstawaniu z łóżka. Pacjentka wymaga pomocy opiekunki przy kąpieli, ubieraniu i rozbieraniu. W domu znajduje się rollator oraz podnośnik przy toalecie. Pacjentka nosi wkładki. Samodzielnie je i pije.

Na miejscu jest zatrudniona dodatkowa Pani, która przychodzi 2 razy w tygodniu podaje tabletki pacjentom i robi zakupy.

Obowiązki

Do zadań opiekunki należy wspieranie podopiecznych podczas kąpieli i pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków, pomoc  przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu,  organizacja czasu wolnego.

 

Warunki mieszkaniowe

Pacjenci mieszkają sami w centrum miasta w domku jednorodzinnym. Do sklepu jest ok. 20 min na pieszo. Dla opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój oraz telefon z tanią linią do Polski. Czas wolny do ustalenia na miejscu.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,  komunikatywna  znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, osoba niepaląca.

Nasza oferta

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

 

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 

www.medipe.com
MEDIPE Sp. z o.o. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

lub

wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...