Skocz do zawartości

Opiekunka do małżeństwa, ZUS od średniej krajowej, Affing, 1500€ netto


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo_GS.png

Agencja pracy GerVita poszukuje:

Opiekunka do małżeństwa
Wynagrodzenie: 1500 euro miesięcznie + zwrot kosztów przejazdu + premia świąteczna
Miejscowość: Affing
Termin: od 30.11.2016 

form.png

 

O podopiecznym

Pani Helga (85 lat, 60 kg, 162 cm), cierpi na choroby wieku starczego, osteoporozę,  ma cukrzycę. Jest osobą leżącą. Cała pielęgnacja odbywa się w łóżku. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst. 

Podopieczna potrzebuje wsparcia przy czynnościach życia codziennego takich jak: pomoc w ubieraniu, myciu, karmieniu,  prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Podopieczna mieszka w domu szeregowym  z mężem. Pan Walter (87 lat, 190 cm, 95 kg) jest samodzielny, porusza się za pomocą rollatora albo laski ,potrzebuje jedynie pomocy przy kąpieli i przygotowywaniu posiłków, zakupy.

Wymagania

Język niemiecki na poziomie komunikatywnym + lub dobrym

Inne informacje

Oferujemy legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie, składki odprowadzane od średniej krajowej (4055 zł), karta EKUZ + zaświadczenie A1.

Kontakt

Telefon kontaktowy do biura : 71 721-50-75 (od 8 do 16)
Telefon kom.: 884-806-866
Dodatkowe informacje na nasz temat na stronie: www.gervita.pl

lub

form.png

form.png

 

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...