Skocz do zawartości

Facet w kuchni... czy to możliwe?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie patrzę na dzień ,dzisiaj mam od wczoraj zapiekanke  ziemniaczaną z mięsem.a deser po południu  do kawy ha ha nie mogę rozpieszczać mojego PDP ,bo póżniej mogę mieć problemy ---jakie wiadomo!

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie normal ,obiad mam wczorajszy , malutkie pulpeciki w sosie i makaron i przyjdzie mi samej jesc, ale już się do tego przyzwyczaiłam .Deserów już nie jem ,kawy już popołudniu nie piję.

Jak się u mnie pozmieniało, a jeszcze tak niedawno musiało być tiramisu, albo ciasto tortowe albo inny smakołyk i była kawa ..Ale powiedziałam dosc! dupsko rośnie ,oponki itd, 

ale co z tego jak wieczorkiem sobie dogodzę smakołykami,Betty  zaraz by mi powiedziała jakie ma ona smakołyki wieczorkiem-hahahaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam ,dzisiaj ugotowałem  typowy sos z mięsem ,ja za miesem nie przepadam ,ale mój PDP bez mięsa jak beż chleba    do tego buraczki czerwone tarte -polskie ,kupione w Edeku.Powiem ,że mu to smakowało a mi  tak samo a popołudniu   kawa z moim upieczonym sernikiem  z truskawkami .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, adamos1 napisał:

witam ,dzisiaj ugotowałem  typowy sos z mięsem ,ja za miesem nie przepadam ,ale mój PDP bez mięsa jak beż chleba    do tego buraczki czerwone tarte -polskie ,kupione w Edeku.Powiem ,że mu to smakowało a mi  tak samo a popołudniu   kawa z moim upieczonym sernikiem  z truskawkami .Pozdrawiam.

Ja nie będę gorsza -u mnie żebereczka mięsne -z czosneczkiem -rozpływały się w ustach -upieczone na złoty kolor ,uduszone i do tego młode ziemniaczki i oczywiscie salata lodowa -codziennie sałata lodowa bo mój mądrala powiedział ,że to tradycja u nich jeśc codziennie sałatę a ja już patrzeć nie mogę na tą sałatę,jak wrócę do domu to z dala od pomidorów i ogórków i sałaty-będę chciała ogórka małosolnego, kapusty kiszonej i oczywiście buraczki i wiele innych ,,,

na popołudnie kawusia i tort kupny /spód/ i na to bita śmietana i świeże truskawki-to coś koło sernika z truskawkami ale napewno mój tort na przedostatnim miejscu...dobrze ze zapchałam się czekoladkami to narazie nie myślę o tortach,,,

wszyscy zajadali się żeberkami ale nikt nie powiedział ,że smaczne a były smaczne-nie potrafią nawet pochwalić-bo chwalenie to nie ich tradycja-hhhahhahaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi-------nie wiem jak wyglądasz ale z tymi słodyczami to przyhamuj  ha ha ,mój PDP  jak mnie nie widzi to tylko  słodycze i mu wydzielam ,bo  już żadne spodnie na niego nie pasują ,za to ja mam po nim do roboty koło domu ha ha.Wiem to też nie tylko kwestia jedzenia i stylu życia jezeli ktoś jest otyły ,ale i genów-przemiany materii itd.Znam  znajomego co tylko suche bułki  jadł a  miał tendencje do tycia .Różnie to bywa.Spokojnej siesty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Adamos ,a jakiego sera używasz do serniczka?

kupuje tu ten homogenizowany Quark  bo tradycyjnych jak u nas nie kupisz ,chyba że w tureckim lub w polskim sklepie,ale to jest na zimno,dodaje żelatyne i sztywny jak....ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamos , no właśnie.Tu gdzie jestem obecnie,nie ma ruskiego ani polskiego sklepu.W poprzednim miejscu był sklep Mix-max czy odwrotnie,kupowałem polski twaróg albo rosyjski ,275 g,za 1,29 ojro. Na niedzielę zrobię biszkoptowe z owocami i galaretką,polską. Teraz robiłem murzynka,a terapeutka poprosiła mnie o Rezept,więc muszę przetłumaczyć jej przepis,składniki itd. Ok,oglądam mecz na SAT1.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było torta :płacz:

bo facet rządził w kuchni - mój mądrala,,,wymyslil jakis tortesuss i to jak galaretka -wiec zagotowalam i dodalam cukru jak pisalo i przelalam do kubka bo nie wiedzialam co chce z tym zrobic a on jak zobaczyl -lament na cala chalupe,oj oj oj ah,ah co ja zrobilam ,to trzeba zagotowac itd zaczal mnie pouczac -wiec tlumacze mądrali  ze tak zrobilam itd, a on ze musi jeszcze jedno ugotowac i zaczal gotowac ten tortesuss i ja wyciagam garnek ze zmywarki i pokazuje ze w tym garnku gotowalam ten sos i zrobilam go tak samo jak on to teraz robi ,,i sie mądruś  zamknal i polal tego torta z truskawkami jeszcze swoim sosem  i stygnie teraz i nie bylo torta i jeszcze zrobilam bita smietane i stoi w lodowce -odechcialo mi sie jego tortow i jedzenia ,,mój mądrala

@adamos1 ja bym mogła Tira czekoladek zjeśc jakbym tylko dała radę ,teraz bardzo mało jem słodyczy-ciasta bardzo mało a figure mam na 36 rozm. -wejde w ten rozmiar ,,,nie jestem ani gruba ani chudzielec -figura normalnie modelki-hahahahhaha

jak mam za dużo o 2 czy 3 kg to teraz własnie je gubię u takiego mądrali mojego,,,a dużo biegam po schodach i dużo jem owoców ,,,krzywdy sobie nie zrobię ,co mam zjeśc to zjem,,a co będzie jutro to będę się martwić jutro ,głodna nie zasnę ,ale teraz nie jem juz po nocach -bo u babci zjadałam całą czekoladę i jeszcze nawet wafle ryżowe oblane czekoladą -pyszniutkie są ,muszę kupić ,są takie pyszniutkie w Lidlu,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...