Skocz do zawartości

Facet w kuchni... czy to możliwe?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Blondi napisał:

co Ty adamos te kupne to ochyda,dodaj tylko mięsko gotowane do tego ciasta,,,

no wiesz co? pyzy chodzą za Tobą ? ale masz fajnie :d a chodz ładne? takie do schrupania?

to ja w piatek pisze się,na te pyzy ,nie robię żadnego obiadu -zjem 4 sztuki to moja porcja,abyś mi tylko nie zapomniał,,,booooooooooo

Teraz, adamos1 napisał:

ale ja chce dać mielone

surowe???? nie????

ale możesz je przesmażyć te surowe mielone ,poddusić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle się nie słuchasz ,wołowinka gotowana jest najlepsza i potem zmielona-nagotuj zupy na wołowinie rosołowej i bedziesz miał zupę i mięsko pyszne do knedli,,,

2 minuty temu, adamos1 napisał:

aha   -dobra dzięki za rade-czytałem jak gotować i nie pisało by mielone podsmażyć 

ciasto się szybko ugotuje a surowe mięso w środku? musi trochę dłużej-prawda?a jak masz mięso już gotowane czy podduszone to jedno i drugie w jednym czasie się ugotuje-to tyle ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYLKO TO WSZYSTKO KOSZTUJE   A WODA JESZCZE NIKOMU NIE ZASZKODZIŁA .

OTO JEDNA Z OPINII tu mowa o dłuższym procesie przeczyszczania organizmu---

Cytuj
Mgr Patrycja Sankowska Dietetyk, Wałcz 92 poziom zaufania

Polecam napary z ziół, zwiększoną ilość wody w diecie (do około 1,5l/ dzień), spożywanie produktów pełnoziarnistych oraz zwiększenie aktywności fizycznej. Pytanie tylko w jakim celu ma być stosowane przeczyszczanie. Po wskazówki żywieniowe zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

  a więc podstawą jest woda.Ja miałem na myśli jeden dzień w tygodniu.Wszystkie te pomysły i receptury tzw.specjalistów to tylko traktować z przymrużeniem oka ---najczęściej tylko chodzi o kase ,tak jest w przemysle kosmetycznym ,farmaceutycznym itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto jeszcze jedna opinia----

Mgr inż. Joanna Arciszewska Dietetyk, Wrocław Śródmieście 65 poziom zaufania
Umów wizytę

Głodówka jest bardziej restrykcyjna i nie każdy może ją stosować. Przy chorobach takich jak np. refluks lub cukrzyca nie jest wskazana.
Dzień warzywny moim zdaniem jest lepszym sposobem. Warzywa mają również wartość kaloryczną, zawierają wszystkie składniki odżywcze,
Skład diety warzywnej trzeba dostosować do swojego organizmu.
Błonnik zawarty w warzywach oczyści jelita. Błonnik wiąże toksyny obecne w pokarmie iw jelitach, ale wiąże także substancje odżywcze(po prostu wiąże wszystko).

Do tego należy pić 2-3 litry wody, jeśli soki to tylko takie zrobione samemu.

Do 1-go dnia warzywnego nie musi się Pani specjalnie przygotowywać. Jesli ma Pani dolegliwości w postaci biegunek, zaparć, wzdęć, skurczów jelit, bólów brzucha to nie polecam tych diet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos1 napisał:

jutro na obiad pyzy mięsne -zapraszam chętnych -sam robie ha ha -dzisiaj już przygotowałem farsz zgodnie z instrukcją Blondi.

ja się już zapisałam wcześniej -także pamiętaj o wymodelowaniu ślicznych kulek i na wrzątek wrzucać,,, jak mięsko będzie dobre to pyzy 100% będą przepyszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd Ty bierzesz tyle czasu adamos na to wszystko,dzień chyba za krótki,mięso , piosenki, forum, inne portale a jeszcze dziadzio i zakupy itd,,jesteś strasznie zlatany i jeszcze kuchnia i gary ,,,ciężki żywot opiekuna  a tak lanie to wszystko wygląda z boku,,-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napiszcie co dziwacznego, takiego bleeeeeee chca do jedzenia wasi pdp? kolezanka opowiadala, ze gotowala naokraglo zupe, nie pamietam jaqk sie to nazywalo, gdzies w Tyrolu to gotowala, zupa taka jak rosół polski, na kostce rosolowej i do tego najpierw smazyla cieniutkie nalesniki, zwijala to potem w ruloniki, cięła jak makaron i do tej zupy.... mowila, ze nie tylko pdp, tylko cala rodzina to jadla, wiec ona z czasem idac na latwizne tez zaczela to jesc i polubilqa.... mowila, ze raz na 3 dni nagotowala gar tej zpy i wszyscy razem z nia sie zajadali przez 3 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.03.2016 at 10:56, adamos1 napisał:

no to pochwalić się opiekunki ,co dzisiaj gotujecie na obiad,bo ja kluski ziemiaczane z mięsem swojej roboty ,a Wy?

adamos jak Ci te pyzy  wyszły???  a po drugie ,gdzie Wy tyle jedzenia mieścicie? 

Pyzy i teraz czytam zapiekanka ,jak na stołówce ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...