Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pro-senior_top.jpg

 

Oferta pracy w opiece

Opieka nad 90-letnim Panem
Wynagrodzenie1350 euro
Termin: 23.09.19

form.png

 

O zleceniu

Pan Rolf: 90 lat, 85kg, 175cm. Choruje na niewydolność serca oraz hipertonię (nadciśnienie tętnicze). Jest osobą w dużej mierze sprawną umysłowo, nie ma problemów z orientacją w czasie, terenie etc. Pan Rolf ma mocno ograniczony słuch oraz wzrok, przez co nosi aparat słuchowy i okulary. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, współpracuje przy transferze. Z tego względu w domu znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze środki pomocy, takie jak: specjalistyczne łóżko, krzesło toaletowe oraz podnośnik . Pan Rolf miewa kłopoty ze snem, lecz zdarza się to dość rzadko. Jest osobą cewnikowaną oraz noszącą pampersy. Potrzebuje całkowitej pomocy przy ubieraniu się i higienie osobistej.

Pan Rolf jest człowiekiem o prostej naturze, nieskomplikowanym, spokojnym, kochającym oraz oczytanym. Lubi czytać książki, interesuje się sportem.W domu mieszka zdrowa żona.

Zadania i obowiązki wobec podopiecznych:
Zajmowanie się gospodarstwem domowym: sprzątanie mieszkania, gotowanie, zmywanie, prasowanie. Opiekun/opiekunka nie musi robić zakupów, gdyż są one zamawiane. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka.


WYMAGANIA:

- dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie,
  • transport pod konkretny adres,
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
  • stały kontakt z naszym biurem w Opolu i kooperantem w Niemczech.

Kontakt

PRO-SENIOR Sp. z o.o.
ul. Cygana 4 lokal 206
45-131 Opole
TEL: +48 77 442 83 38
www.prosenior.pl

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...