Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pro-senior_top.jpg

 

Oferta pracy w opiece

Opieka nad 79-letnim Panem
Wynagrodzenie1300
Termin: 06.09.19

form.png

 

O zleceniu

Pan Hans: 79lat, 80kg, 178cm. Ma raka oraz choruje na cukrzycę. Nie ma problemów z orientacją w czasie, w terenie etc. Jest osobą całkowicie sprawną umysłowo. Ma lekkie problemy ze słuchem, przez co nosi aparat słuchowy. Porusza się za pomocą rollatora bądź wózka inwalidzkiego (na dłuższe dystanse) potrzebując przy tym wsparcia opiekuna. Tym samym jest w stanie z pomocą drugiej osoby wejść po schodach, przejść z łóżka na wózek, ubrać się samodzielnie oraz jeść/pić. Pan Hans nie ma większych kłopotów ze snem (czasami budzi się 1 w ciągu nocy). Jest w stanie samodzielnie umyć sobie twarz oraz zęby, natomiast z resztą części ciała potrzebuje pomocy. Raz dziennie przychodzi Pflegedienst, aby wykąpać Pana Hansa. Nie ma problemów z utrzymaniem moczu.

Pan Hans to ciepły, przyjacielski, zadowolony z życia i towarzyski Pan. W kręgu jego zainteresowań leżą podróże oraz gołębie.

Obowiązki i zadania wobec podopiecznego:
Pomoc Panu Hansowi w codziennych czynnościach związanych z poruszaniem się, ubieraniem i częściowo higieną oraz zajmowanie się gospodarstwem domowym, jak np. sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie, mycie, prasowanie. Pan Hans potrzebuje towarzyskiej osoby z którą mógłby spędzać czas.

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie,
  • transport pod konkretny adres,
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
  • stały kontakt z naszym biurem w Opolu i kooperantem w Niemczech.

Kontakt

PRO-SENIOR Sp. z o.o.
ul. Cygana 4 lokal 206
45-131 Opole
TEL: +48 77 442 83 38
www.prosenior.pl

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...