Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pro-senior_top.jpg

 

Oferta pracy w opiece

Nowe zlecenie
Wynagrodzenie1300 euro
Termin: 15.09.19

form.png

 

O zleceniu

Pani Ingeborgi: 95 lat, 76kg, 160cm. Ma problemy z ciśnieniem – hipertonia (nadciśnienie tętnicze) i niedociśnienie występują u niej na zmianę. Choruje także na związaną z tym niewydolność serca oraz początkowy reumatyzm. Kobieta ma dobrą orientację w czasie, terenie itd., jest zazwyczaj w dobrym nastroju, natomiast czasami popada w depresyjni nastrój. Porusza się samodzielnie, czasami używa swojej laski. Jest w stanie bez pomocy wchodzić po schodach, ubierać się i jeść/pić. Pani Ingeborg miewa lekkie problemy ze snem, zazwyczaj budzi się raz w ciągu nocy, ale jest w tym czasie w stanie sama o siebie zadbać (nie potrzebuje leków nasennych). Większość czynności związanych z higieną jest w stanie zrobić sama, potrzebuje jedynie pomocy przy czesaniu włosów oraz całkowitej pomocy przy pielęgnacji stóp. Pani Ingeborg ma częściowe problemy z utrzymaniem moczu (zazwyczaj w nocy) – używa wkładek.
Pani Ingeborg jest ambitną, pozytywną osobą, potrzebującą obecności drugiej osoby. Do jej zainteresowań należy: czytanie, oglądanie telewizji, korzystanie z komputera, a także gra w brydża.

Zadania i obowiązki opiekunki:
Do zadań opiekunki należeć będzie: sprzątanie mieszkania, robienie zakupów, gotowanie, mycie, prasowanie oraz pomoc Pani w codziennych czynnościach, takich jak: mycie/czesanie włosów, pielęgnacja stóp i dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie,
  • transport pod konkretny adres,
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
  • stały kontakt z naszym biurem w Opolu i kooperantem w Niemczech.

Kontakt

PRO-SENIOR Sp. z o.o.
ul. Cygana 4 lokal 206
45-131 Opole
TEL: +48 77 442 83 38
www.prosenior.pl

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...