Skocz do zawartości

Opiekunka lub Opiekun do małżeństwa, Heidesheim, 1400€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

pro-senior_top.jpg

 

Oferta pracy w opiece

Opieka nad małżeństwem w miejscowości Heidesheim
Wynagrodzenie1400€ netto m-c
Termin: 29.09.2016

form.png

 

O podopiecznych

Pan Jakob
Do opieki jest Pan Jakob, lat 89, Pflegestufe. 1, ok 170 cm wzrostu, waży ok. 60 kg, ( problemy z koordynacją) Wymagana jest pomoc przy wstawaniu i asystowanie podczas poruszania. Pan Jakob jest osoba spokojna otwartą przyjazna umiejącą się dopasować nie stawia wymagań.

Pani Maria 
Pani Maria ( 91 lata) Pflegestufe. 1, ok 170 cm wzrostu, waży ok. 60 kg, ( początkowa demencja) która również wymaga pomocy i opieki. Pani Maria bardzo zle słyszy oraz prawie nie widzi (Macular degeneration) ponadto cierpi na Artrose biodra. Pani Maria ma wszczepiony rozrusznik serca

W chwili obecnej w domu zamieszkała córka aby pomóc rodzicom. Lekarstwa będzie rozkładała córka. Przychodzi również Pflegedienst, wykonuje opatrunki na nogi (rano) oraz 2 x w tygodniu kąpiel starszych Państwa.

Wymagania

Kobieta lub mężczyzny w wieku 50 lat. Język niemiecki na poziomie dobrym lub komunikatywnym.. Opiekunka może być osobą palącą ale nie wolno palić w domu. Prawo jazdy nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem. 

Warunki pracy

Pan Jakob oraz Pani Maria mieszkają w jednorodzinnym dwukondygnacyjnym domu w Heidesheim.  Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z wyposażeniem oraz Internet.

Oferujemy

  • 1200€,
  • legalne zatrudnienie,
  • transport pod konkretny adres,
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
  • stały kontakt z naszym biurem w Opolu i kooperantem w Niemczech.

Kontakt

PRO-SENIOR Sp. z o.o.
ul. Cygana 4 lokal 206
45-131 Opole
TEL: +48 77 442 83 38
www.prosenior.pl

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 

--------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...