Skocz do zawartości

Opiekunka do małżeństwa, Grebenau-Schwarz, 1400€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

ods_top.png

 

Opiekunka do małżeństwa
Miejscowość: Grebenau-Schwarz 36323
Wynagrodzenie: 1400,- EUR netto + zwrot kosztów dojazdu
Termin: od 01.10.2016

form.png

 

O PODOPIECZNYCH:

Poszukujemy opiekunki do starszej pani mieszkającej razem ze swoim mężem w domu jednorodzinnym na wsi. Małżeństwo przebywa w tej chwili na krótkotrwałej opiece do 30.09.2016.

Małżeństwo jest mobilne, porusza się przy wsparciu rollatora. Pani Brunhilda najlepiej odnajduje się, gdy ma stały rytm dnia, zapomina się. Jest miła i wdzięczna. Małżeństwo zajmuje się samo sobą.

Podopieczna ma 82 lata, 65 kg, 160 cm, początki demencji, trudności w poruszaniu się, częściową inkontynencję (wkładki na noc).

OBOWIĄZKI

Pomoc w poruszaniu się i wchodzeniu po schodach, pomoc w myciu się i kąpieli, pomoc w ubieraniu się, prowadzenie gospodarstwa domowego.

WYMAGANIA

Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, prawo jazdy kat. B.

Opiekunka powinna być cierpliwa, spokojna, otwarta, chętna do pomocy i motywacji starszego małżeństwa oraz organizacji im wolnego czasu.

INNE INFORMACJE

Zakupy można robić w sklepie oddalonym o 15 km, samochód jest do dyspozycji. Opiekunka będzie mieszkała w pokoju  wyposażonym w telewizor i radio, tablet z dostępem do internetu.

KONTAKT:
Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ).
Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k.
tel: 519 421 903
e-mail: [email protected]
www.opiekadlaseniora.eu

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!

form.png

form.png

 

----

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...