Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Opiekunka do starszej pani od 10.08.2018/ 53913 Swisttal - Heimerzheim/ do 1400,- EUR + zwrot kosztów podróży


Rekomendowane odpowiedzi

ods_top.png

 

Opiekunka do starszej Pani
Miejscowość: 53913 Swisttal - Heimerzheim
Wynagrodzenie:  1400
Termin: 10.08.2019

form.png

 

O PODOPIECZNYM:Informacje o podopiecznej:
- kobieta 90 lata/ 65 kg/160 cm,
- niewydolność serca,
- Parkinson,
- inkontynecja,
- po zawale serca,

Podopiecznej ze względu na chorobę Parkinsona bardzo trzęsą się ręce i ma słabe nogi.
Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu, przy transferze, codziennej toalecie ciała (raz w tygodniu kąpiel). Porusza się na za pomocą rolatora lub wózka inwalidzkiego. W mieszkaniu znajduje się również lift przy wannie i specjalistyczne łóżko. Nakładka na toaletę. Podopieczna nie ma problemu z orientacją w czasie i przestrzeni, ma problemy ze słuchem, ale używa aparatu słuchowego. Starsza Pani używa wkładek i ma założony cewnik, do którego raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 519 421 903. Można również wypełnić bezpośrednio nasz formularz aplikacyjny http://www.opiekadlaseniora.eu/pl/formularz-chrono .

Zachęcamy do śledzenia ofert pracy na naszej stronie internetowej www.opiekadlaseniora.eu

OBOWIĄZKI:


Do obowiązków opiekunki będzie również należeć będzie gotowanie, sprzątanie, czasem pranie i prasowanie, towarzyszenie podczas spacerów.

WARUNKI MIESZKANIOWE:

Pani mieszka w mieszkaniu w małej miejscowości niedaleko Köln (30 km) i Bonn (15 km). Na zakupy można dojść w 10-15 min piechotą. Można skorzystać również z samochodu.

Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z TV i dostępem do internetu.

WYMAGANIA:Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim

KONTAKT:
Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ).
Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k.
tel: 519 421 903
e-mail: [email protected]
www.opiekadlaseniora.eu

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...