Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

top_eurocare_ogloszenie.jpg

EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: 

Opiekunka dla sympatycznego małżeństwa

Wynagrodzenie: 1400-1500€
Miejscowość: Norymberga
Termin: 12.08.2019

form.png

 

Informacje na temat zlecenia:

Seniorka Margareta ma 81 lat, 160 cm wzrostu i waży niecałe 80 kg. Pani jest po udarze. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, ale przez większość dnia leży w łóżku. Podopieczna nie ma trudności z komunikacją i zaburzeń orientacji. Dobrze przesypia noce. Jest inkontynentna. Starsza Pani potrzebuje pomocy Opiekunki we wszystkich czynnościach pielęgnacyjnych i podczas ubierania się. Seniorka jest spokojna. Bardzo lubi spędzać czas wolny na przydomowym ogrodzie, gdzie podziwia piękno przyrody.

Senior Georg ma 85 lat, 170 cm wzrostu i waży ok. 80 kg. Pan zmaga się z osłabieniem starszym i cukrzycą. Porusza się przy wsparciu rollatora lub laski. Podopieczny, tak jak żona nie ma problemów z komunikacją i orientacją. Przesypia całe noce. Starszy Pan jest częściowo inkontynentny. Senior stara się być samodzielny, ze strony Opiekunki niekiedy może potrzebować tylko lekkiego wsparcia w czynnościach pielęgnacyjnych. Pan jest miły i przyjazny. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu razem z żoną.

Podopieczni mieszkają samotnie w domu wielorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z dostępem do Internetu. Z posiadłości Podopiecznych do najbliższego sklepu jest niecałe 5 min.

Wymagania:

- komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego
- czynne prawo jazdy mile widziane

Zapewniamy:   

  • opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej)
  • zwrot kosztów podróży w wysokości 150€

 

Skontaktuj się z nami:

www.eurocare.com.pl
www.facebook.com/eurocare.opieka/

Zadzwoń:  723 704 703, 723 804 803 
lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!

Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...