Skocz do zawartości
  • Dołącz do nas!


   Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Opiekunka do małżeństwa
Wynagrodzenie: 1750
Miejscowość: Veitsbronn
Termin: od 05.08.2019

form.png

 

Informacja o zleceniu:

Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym. Oboje są mobilni i samowystarczalni. Sami się myją i ubierają, jak jest potrzeba sami sobie mogą przygotować posiłek. Podpieczna zaczyna mieć powoli objawy demencji - zaczyna zapominać się. Małżeństwo pzrez cały czas przebywaja razem i nie ma potrzeby aby opiekunka towarzyszyła im w ciągu dnia.
Opiekunka otrzymuje osobny pokój z toaletą . Jest internet.

Zadania Opiekunki:

Do zadań opiekunki należą wszelkie prace domowe: pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy i przygotowywanie posiłków. Czas wolny dla opiekunki do 3 godzin codziennie i pół dnia w weekend.

Oczekiwania wobec Opiekunki:

Opiekunka z komunikatywnym lub dobrym komunikatywnym językiem niemieckim. Osoba, która do pracy podchodzi zadaniowo, wyrozumiała.

Warunki zatrudniania:

 • legalne zatrudnienie,
 • możliwość stałej współpracy,
 • składki do ZUS - odprowadzane od średniej krajowej,
 • Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego,
 • zwrot kosztów podróży do 150 Euro.

Prosimy o kontakt 
[email protected]
tel. 327823057   GSM 664054537  728454627 

lub poprzez krótki formularz, oddzwonimy!:

form.png

form.png

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...