Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

pde_top.png

Opiekunka od 04.08 do Emmerting 84547
Wynagrodzenie: 1400€ netto
Miejscowość: Emmerting 84547 (Bawaria)

form.png

 

Informacje o podopiecznych

74-letnią seniorką. Podopieczna jest całkowicie mobilna, cierpi jedynie na depresję. Mieszka samotnie w pięknym domu z ogrodem. Potrzebuje głównie wsparcia psychicznego i podtrzymania na duchu.

Do dyspozycji opiekunki będzie pokój z własną łazienką, balkonem, TV oraz internetem. Wymagamy komunikatywnej znajomości języka. Jest to nasze stałe zlecenie. Możliwe jest otrzymanie numeru telefonu do Pani, znajdującej się na miejscu.

Kontakt: 731 953 175 lub 796 770 717

Kontakt

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 957-390-451, drogą mailową [email protected] lub wypełniając poniższy formularz:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...