Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Opiekunka do 96 letniej pani od 7 sierpnia na 4 tyg-sprawdzona oferta - atrakcyjna stawka - Nadrenia Płn. Westafalia


Rekomendowane odpowiedzi

adsum_onas.jpg

poszukuje:

Opiekunka do 96 letniej pani od 7 sierpnia na 4 tyg-sprawdzona oferta - atrakcyjna stawka - Nadrenia Płn. Westafalia

Podopieczny: Pani Elisabeth
Termin rozpoczęcia delegacji: 7.08
Długość delegacji: do uzgodnienia, około 4 tygodnie
Wymagany poziom znajomości języka niemieckiego: komunikatywny
Wynagrodzenie: 1410 euro

form.png

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki od 7 sierpnia na około 4 tygodnie do pani Elisabeth w miejscowości Hagen – Hohenlimburg (Nadrenia Północna Westfalia).

Podopieczna pani Elisabeth, ma 96 lat, przyznany Pflegegrad (poziom niepełnosprawności) 3. Cierpi na początkową demencję, porusza się na wózku inwalidzkim, niedosłyszy oraz cierpi na cukrzycę.

Pani Elisabeth ma 160 cm wzrostu i waży 90 kg.

Pani Elisabeth jest osobą sprawną umysłowo, a jej demencja objawia się zapominaniem szczegółowych informacji. Jest bardzo sympatyczna, często zabawna, obecna opiekunka lubi spędzać z nią czas.

Trzeba pomagać podopiecznej w przemieszczaniu się na wózek, asekurować przy poruszaniu.

Do Seniorki 2x dziennie przychodzą pielęgniarki Pflegedienst – rano myją podopieczną (na łóżku, z ewentualną pomocą opiekunki), rozdzielają tabletki, podają insulinę. Po południu natomiast (około 19) przychodzą podać zastrzyk, pomóc przy toalecie.
Pani Elisabeth na co dzień korzysta z pampersów, zapobiegawczo. Woła, gdy chce iść do toalety.

Przykładowy plan dnia:
O godzinie 6 przychodzi Pflegedienst, wykonuje poranną toaletę. Pielęgniarka z opiekunką pomagają babci w przemieszczeniu na wózek i zawożą na śniadanie ok. 6:30. Następnie opiekunka podaje tabletki. Czynności codzienne np. Sprzątanie, gotowanie, w międzyczasie opiekunka podaje podopiecznej napoje, owoce. Obiad o godz. 12:00, po obiedzie Seniorka kładzie się do łóżka – opiekunka ma 2h przerwy. Potem deser - kawa, ciasto. Około godziny 17 przychodzi sąsiadka pani Elisabeth, spędza z nią około pół godziny, rozmawiają.
Przychodzi Pflegedienst i podaje insulinę. Kolacja jest około godziny 18:00 (Seniorka nie zawsze chętnie ją je). Toaleta wieczora, o 19:00 – 19:30 pani Elisabeth kładzie się do łóżka.

Do podopiecznej przychodzą: Fusspflege (1x na ok. 6 tygodni), Gimnastyka – około 2x w tygodniu na 20min, Seniorka sama ustala terminy, co tydzień fryzjer oraz Pflegedienst 2x dziennie.

Czas wolny - codziennie po obiedzie, gdy podopieczna idzie spać. Gdy opiekunka chce zrobić dłuższą przerwę i wyjść z domu – może poprosić sąsiadkę, by została z podopieczną na około 2 godziny.

Warunki mieszkaniowe: niewielki dom, 2 pokoje (salon – sypialnia podopiecznej oraz sypialnia opiekunki), kuchnia, jadalnia, łazienka (właściwie tylko do użytku opiekunki) i wc. Telewizja w pokoju, internet dostępny. Piękna okolica na wzniesieniach Hagen -piękny widok na panoramę miasta – niedaleko park, działki.

Seniorka nie ma rodziny, jej opiekun prawny mieszka na drugim końcu miasta, przyjeżdża co ok. 2 tygodnie. W pobliżu mieszkają życzliwi sąsiedzi, odwiedzają i pomagają pani Elisabeth.
Na zakupy jeździ się samochodem z sąsiadem, pieniądze na utrzymanie domu są zdecydowanie wystarczające.

NASZA OFERTA
-legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie
-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy (w danym zleceniu ok. 45 euro netto diety dziennej za każdy przepracowany dzień + 180 zł brutto miesięcznie z tytułu wynagrodzenia umowy zlecenie) - miesięczna kwota netto 1410 euro
-terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
-organizację oraz opłacenie transportu
-opiekę polskojęzycznego koordynatora (w nagłych przypadkach – również całodobowo)
-BONUS za polecenie opiekunki, która przepracuje z nami przynajmniej miesiąc
-zapewnione ubezpieczenie przez cały okres trwania umowy – zarówno podczas delegacji w Niemczech, jak i podczas urlopu w Polsce
-bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy w Niemczech
-sprawdzone oferty pracy
-nie pobieramy żadnych prowizji

Wymagania

-znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym
-referencje z poprzednich miejsc pracy mile widziane

Oferujemy

• indywidualne podejście, 
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• legalną oraz stabilną pracę, 
• sprawdzone oferty pracy,
• przejrzyste zasady współpracy, 
• darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy, 
• organizację transportu oraz opiekę koordynatora. 

Kontakt

Adsum24 Sp. z o.o.
Tel. (32) 283-17-19
Kom. +48 730-153-198
www.adsum24.pl

lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy. 

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...