Skocz do zawartości

Opiekunka do towarzyszenia samotnej Pani, Nürnberg, 1250-1300€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

ods_top.png

 

Opiekunka do starszej Pani
Miejscowość: Nürnberg 90453
Wynagrodzenie: 1250-1300,- EUR netto + zwrot kosztów dojazdu
Termin: od 04.10.2016

form.png

 

O PODOPIECZNEJ:

Nowe zlecenie dla Opiekunki z komunikatywną / dobrą znajomością  języka niemieckiego do mobilnej pani (brak jako takiej opieki, głownie dotrzymywanie towarzystwa, prowadzenie domu).

Podopieczna ma 77 lat, 88 kg, 160 cm. Choruje na wysokie ciśnienie, alergie, osteoporoza, bóle kręgosłupa. Pani jest osobą mobilną, porusza się przy pomocy rollatora, Jej hobby to ogród (mile widziana opiekunka podzielająca zainteresowania Podopiecznej).

OBOWIĄZKI

Przygotowywanie posiłków, prowadzenie domu, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów.

 

WYMAGANIA

Nowe zlecenie dla Opiekunki z komunikatywną / dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w pracy w opiece (mile widziane referencje).

INNE INFORMACJE

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, własną łazienkę, internet oraz własny telewizor.

KONTAKT:
Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ).
Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k.
tel: 519 421 903
e-mail: [email protected]
www.opiekadlaseniora.eu

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!

form.png

form.png

 

----

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...